loader

Suurepärased eelised Dermosili klientidele

Dermosili kliendina saad lisaks imeheadele toodetele ka terve hulga eeliseid, mis elule veidi särtsu juurde annavad.  Luba endale tutvustada, miks Dermosili kliendiks olemine on nii tore.

Kvaliteetsed tooted – kingitus nahale

Laadukkaat_tuotteet.jpg

Kui valid Dermosili toote, siis otsekui teed sellega oma nahale kingituse. Tootearenduses saame inspiratsiooni eelkõige klientidelt ja meie jaoks on oluline, et kõik saaksid terve naha ja juuste üle rõõmu tunda. Meie tooted on välja töötatud ja valmis tehtud suure pühendumusega, kvaliteetselt ja vastutustundlikult. Dermosili tooted pakuvad parimat kvaliteeti parima hinnaga.

Boonus iga ostuga​

Bonus.jpg
Iga sinu ostu pealt kogunevad boonuspunktid, mille eest saad valida endale meie boonuspoest Dermosili tooteid. Boonuspunkte saad kasutada kohe tellimuse käigus, valides boonustooted välja meie vahetuvast boonustoodete valikust. Seega saad lisaks tellimusele alati valida ka veidi lisatooteid. Loe lähemalt boonuspunktide kohta ja tutvu kehtiva boonustoodete valikuga.

 

 

Premeeriv püsikliendiprogramm

Kanta_asiakas_ohjelma-GOLD.jpg
Meie püsikliendiprogramm premeerib aktiivsemaid kliente rahas mõõdetavate eelistega. Mida rohkem Dermosili tooteid ostad, seda paremad eelised sulle laienevad. Gold taseme klientidele kehtivad suurepärased, müügiperioodide lõikes vahetuvad pakkumised. Loe lähemalt meie püsikliendiprogrammi kohta.

Kutsu sõbrad kokku – tellime üheskoos!

Group_order.jpg
Vähenda oma keskkonna jalajälge ja telli nii igapäevased baastooted kui kaunid kingitused koos sõprade või töökaaslastega. Dermosili e-poest on lihtne ja mugav tellida nahahooldustooted lähimasse pakiautomaati. On ju hea tunne, kui saabub Dermosili pakk ja Sa tead, et oled andnud olulise panuse keskkonna jalajälje vähendamiseks.

 

Kirss tordil

Tarjouksia_verkkokaupassa.jpg

Vahetuvad pakkumised veebipoes – telli meie uudiskiri ja jälgi meid sotsiaalmeedias, sest nii saad alati värskeimat teavet käimasolevate kampaaniate kohta. Inspiratsiooni, ideid ning naha- ja iluhooldusuudiseid leiad ka meie kuus korda aastas ilmuvast kliendiajakirjast veebipoe artiklitest. 

 


Koos klientidega moodustame kokkuhoidva kogukonna. Ka sina kuulud rõõmsameelsesse Dermosili tiimi. Soovime pakkuda kanaleid osalemiseks ja mõttevahetuseks, sest parimad ideed sünnivad koos. Meie professionaalsus kombineerituna klientide tagasisidega annab tulemuseks valiku pidevalt uuenevatest toodetest, mille koduks on Soome suurim kosmeetikatoodete veebipood. Tere tulemast kaasa lööma!