loader

Tellimis- ja saatmiskulud

Dermoshopist Dermosili tooteid tellides miinimumtellimust ei ole. 

Kui tellimus jääb alla 55 €, siis lisandub tellimusele postimaks: Omniva pakiautomaadi teenus 5 €. Gold-taseme klientidele, kui tellimus on üle 25€ postikulu Omniva pakiautomaati ei lisandu, ning Omniva kullerteenus Gold taseme klientidele üle 55€ on tasuta.

Võimalik on teha läbi Dermosili veebipoe ka väiksemaid kui 55-euroseid tellimusi, samuti koguda boonuspunkte ja nende eest ise tooteid valida. Selleks peab kindlasti olema sisse logitud.

Kõik tellimused tuleb tasuda koheselt läbi Maksekeskuse pangalingi. Kuld- klient saab üle 55 € tellimuse eest tasuda ka arvega, mille maksetähtaeg on 14 päeva. Alates 15.08.2023 ei saa tellimuse eest tasuda arvega, kïk tellimused tuleb koheselt läbi pangalingi tasuda.

Gold taseme klient, kellel on tasumata arveid peab enne võlgu olevad arved tasuma ja alles siis saadetakse tellitud pakk välja. Samuti peatatakse võlgu olevate klientidele Gold taseme soodustus- arvega maksmise võimalus ning Dermoshop OÜ-l on õigus küsida edaspidi tellimuste eest ettemaksu.

Kõik tellimused saab kõige kiiremalt ja mugavamalt edastada läbi Dermosili kodulehe tellimiskeskkonna.

Lisaks veebipoele saab tellimuse edastada ka telefoni teel 600 66 22 või saata toodete koodid koos nimetuse ja tellija täpsete kontaktandmetega e-posti aadressile service@dermosil.ee. Kui telefoni või e-posti teel esitatud tellimus jääb alla 55 €, siis lisandub tellimusele postimaks 6 € ning boonustooteid tellimusele ei lisata.

 

Toote tagastamise korral arvestatakse tellimusest maha toote eest saadud boonuspunktid. Kui pärast toote tagastamist jääb tellimuse summa alla 55 €, siis väljastatakse saatmiskulude eest arve vastavalt kliendi poolt valitud tarneviisile.

 

Boonustooteid on võimalik „Boonustoodete poest“ valida ainult läbi Dermosili kodulehe esitatud tellimuste puhul. Ise veebipoest tellides valitud boonustooteid ei ole võimalik vahetada ega tagastada.

Telefoni või e-posti teel tehtud tellimustele kehtib praktilistel põhjustel kindlaksmääratud toodetega boonussüsteem: vastavalt tellimuse lõppsummale lisatakse juurde kindlaksmääratud, vastava taseme boonustooted, mida ei ole võimalik rahaks ega teiste toodete vastu vahetada.

Kampaaniad ja sooduskoodid

Kampaaniakoodi all mõeldakse allahindlust või pakkumist, mida saad kasutada, kui sisestad saadud koodi kassas reale Kampaaniakood ja klõpsad Kasuta. Kui sinu käsutuses on müügiperioodi jooksul mitu kampaaniakoodi, saad ühe tellimuse kohta kasutada ainult ühte koodi. Kampaaniakoode ega -tooteid ei saa hiljem tellimusele lisada. Kampaaniad ei hõlma boonustooteid.
E-poe sooduskampaaniad ja sooduskoodid ei anna õigust saada allahindlusi Dermosili sarja Goodwill toodetelt. Sarja Goodwill toodetel on fikseeritud hinnad, sest 20% nende hinnast suunatakse alati heategevuseks.

Tarneaeg

Pärast tellimuse saamist saadab Dermosil välja kliendile paki, tarneaeg on 5- 7 tööpäeva ( kuna tooted saadetakse kliendile välja otse Soome laost, mitte Eestist).  Kõige kiirem ja mugavam on tellida tooted endale sobivasse pakiautomaati. Jõuluperioodil on pakkide kätteoimetamise ajad pikemad. Posti kaudu toimetatakse kõik tellimused töökohale või kodusele aadressile. Kullerteenuse puhul toob kuller paki klientidele tööpäeviti kella 9- 18 vahel, siis soovitame mugavuse mõttes tellida tooted töö-aadressile. Olege hea ja andke kullerteenuse jaoks võimalikult täpne aadress ja kontakttelefon. 

Maksmine

Tellimuse eest tuleb tasuda koheselt pärast tellimuse esitamist läbi Dermoshopi veebipoe Maksekeskuse pangalinkide kaudu. Sellisel juhul saadetakse kliendile koos tellimusega pakkenimekiri, mis võimaldab kliendil veenduda, et talle on saadetud soovitud tooted.

Gold taseme kliendil on võimalik valida üle 55 € tellimuste puhul ka arvega tasumise variant, sellisel juhul saadetakse kliendile arve, mille maksetähtaeg on 14 päeva neto alates tellimuse vormistamisest.

Telefoni või e-posti teel tehtud tellimuste puhul saadetakse kliendile ettemaksuarve. Kui arve on tasutud, saadetakse kaup välja.

Maksmisel palume kindlasti lisada selgitusse arve numbri ja viitenumbri. Vastasel juhul, ei ole võimalik tuvastada makset. Arve maksmisel on samuti väga oluline tähele panna, et iga kord arve number muutub, kliendinumber jääb samaks.

Palume selgitusse mitte märkida muud segavat infot, nt. käibemaksunumber, tellimuse kinnituse number jne.

Ettemaksu- või kliendi soovi korral saab arve tasuda, kliendile sobivalt, Dermoshop OÜ järgmisele arveldusarvele: SWEDBANK: EE262200221029295523 NB! alates 29.06.2023 on Dermoshop OÜ pangaarve SEB pangas suletud. 

Erandkorras on ettemaksu puhul võimalik märkida arve maksmisel kas tellimuse kinnituse number või oma kliendinumber.

Pärast ettemaksu tasumist palume Dermosili klienditeenindust kindlasti teavitada makse sooritamisest, saates klienditeeninduse e-posti aadressile service@dermosil.ee sellekohase teate, mis peab sisaldama maksja täisnime, Dermoshop OÜ pangakontot, kuhu on arve tasutud ja makse sooritamise kuupäeva.

Kõik arved, mille maksetähtaeg on ületanud 30 tööpäeva, saadetakse sissenõudmiseks Julianus Inkasso OÜ-le. Dermoshop OÜ-l ei ole kohustust saata klientidele meeldetuletuskirju, kindlasti soovitame meiega makseprobleemide korral võtta ühendust service@dermosil.ee ja leiame koos sobiva lahenduse. Kui klient on teinud tasumise läbi Maksekeskuse ja toimub arve korrigeerimine (nt tootetagastus), siis raha kantakse kliendi arveldusarvele tagasi 7 tööpäeva jooksul.

Vanus

Tellimuse esitamiseks peab olema vähemalt 18 aastane.

Krediidiinfo

Kui tellimuses toodud kontaktandmed on puudulikud või kui klient on kantud maksehäirete registrisse, saadame paki ettemaksuga.

Lisa tellimusele juurde

Esitatud tellimustele ei ole võimalik tooteid juurde lisada.

Boonustooted

Kindlaksmääratud boonustooted on seotud tellimuse summaga ja kehtivad iga kord kahekuulise müügiperioodi jooksul. Kui teatud põhjustel boonustoode ei sobi (nt allergia), siis pakume võimalust müügiperioodi boonustoote vahetamiseks. Vahetusena pakutav toode on sama hinnaga kui hetkel kehtiv boonustoode. See kehtib AINULT kindlaksmääratud boonustoodete puhul ehk telefoni või e-posti teel tehtud tellimustele. Kui klient valib boonustooted veebipoe kaudu tellides ise, siis neid ümber ei vahetata! Boonustoote vahetamiseks võta ühendust meie klienditeenindusega telefonitsi või saada e-kiri.

E-poest tellides kogud tellimuse lõppsumma pealt boonuspunkte. Ostudelt boonuspunktide teenimiseks pead olema kliendiks registreerunud ja tellimust tehes e-poodi sisse loginud.

NB! Jõulutooteid ei saa boonustoodeteks valida.

Püsikliendiprogramm Gold

Dermosil Gold on meie püsikliendiprogramm, millega premeerime kõige aktiivsemaid kliente. Sinu ostud lähevad püsikliendiprogrammis arvesse juhul, kui oled registreerunud kliendiks ja tellimuse tegemise ajal e-poodi sisse loginud.
Gold-taseme liikmestaatuse saab automaatselt, kui aasta jooksul on sooritatud Dermosili tooteoste vähemalt 500 euro väärtuses. Liikmestaatus ja sellega kaasnevad soodustused kehtivad korraga ühe aasta alates päevast, mil aastane ostusumma on 500 eurot või rohkem (tase Gold ). Gold klintidele saadame paki ilma postikuluta, kui tellimuse summa ületab 25€. Sooritatud ostude hulka arvestatakse kõik veebipoe kaudu tehtud tellimused. Telefoni või e-posti teel tehtud tellimusi Gold-taseme saamiseks koguneva ostusumma hulka ei arvestata. Samuti ei arvestata koguneva ostusumma hulka võimalikke hilisemaid tellimusse tehtud täiendusi. Koguneva ostusumma hulka arvestatakse ainult ostetud toodete hinnad ilma saatmiskuludeta.

Gold-taseme saamiseks kogunev ostude summa uueneb kliendi personaalsel lehel pärast tellimuse pakkimist ja Dermosilist teelesaatmist. 

GARANTII JA TOOTETAGASTUS

Pakume täielikku tootegarantiid. Klient, kes ei ole toodetega rahul, saab kas uue toote asemele või raha tagasi. Kui tegemist on pakendamisveaga või toode on kahjustatud, siis selle asendame uue tootega. Tootegarantii kehtib 3 kuud tellimuse esitamisest, mis aja jooksul on ostu sooritanud kliendil võimalik toode tagastada. Tootetagastus ei kehti soodushindadega toodetele, avatud ja kasutatud toodetele. Toode, mida tagastatakse peab olema kasutamata ja rikkumata. Tagastusõigus ei kehti toote puhul, mis on suletud pakendiga (kui klient on kauba kättesaamisel pakendi avanud) seda tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel.

Toote tagastamisel arvestatakse maha toote eest saadud boonuspunktid. Kui pärast toote tagastamist jääb tellimuse summa alla 55€, siis väljastatakse arve saatmiskulude eest, vastavalt kliendi poolt valitud tarneviisile.

Kuidas toodet tagastada

Enne toote tagastust palume kindlasti telefoni või e-posti teel kontakteeruda klienditeenindusega.

Samuti palume saata lihtsas vormis kirjalik avaldus toote tagastamise põhjuse kohta ning soovitava asendustoote kood ja nimetus. Kui kauba tagastamisel klient meie klienditeenindusega ei kontakteeru, siis loetakse, et kaup on kliendile edastatud ning kauba osas pretensioone ei ole ning toodete eest on kliendil kohustus tasuda.

Palun edasta informatsioon tootetagastuse kohta telefonil 600 66 22 või 55 77 686, e-posti aadressil service@dermosil.ee või aadressil Dermoshop OÜ, Tornimäe 7-K30, 10145 Tallinn.

DERMOSIL® KVALITEET

Dermoshop on Soome ettevõte, kes aastast 1988 müüb ja töötab Dermosil®-i kaubamärgi all välja kvaliteetseid kehahooldus- ja kosmeetikatooteid.

Dermosil®-i lõhnastamata tooted on heaks kiidetud ja märgistatud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu poolt. Toodetel on vastav märgistus.

Parim enne märgistus

„Parim enne“ märgistus näitab, kui kaua toode säilib mitteavatuna õigete hoiutingimuste korral. Avatud toode säilib reeglina kasutuskõlblikuna kuus kuud, kui tootele ei ole märgitud teisiti. Näiteks kui tootel on märgistus 8M, siis see tähendab, et toode on kasutuskõlbulik avamisest 8 kuu jooksul.

Toote testimine

Dermosil®-i tooteid valmistatakse kvaliteetsetest toorainetest ning neid on dermatoloogiliselt testitud inimestele katseliselt kasutada andmise vormis. Pakume täielikku tootegarantiid.tiid.

ANDMEKAITSE

Dermosili klient

Tellides meie ajakirja, oled automaatselt registreerunud ka meie kliendiregistrisse. Tellimuse vormistamiseks on vajalik märkida järgmised andmed: ees- ja perekonnanimi, sünniaeg, kodune või töökoha aadress, sihtnumber, linn, e-posti aadress ja kontakttelefoni number.

Kliendiandmete käsitlemine

Dermosili kliendiandmed on konfidentsiaalsed ja täielikult kaitstud ning ei edastata mingitel tingimustel kolmandatele osapooltele. Klient on ennast Dermosili kliendiks registreerides andnud loa talle Dermosili ajakirja postitamiseks ja e-kirjade saatmiseks. Kliendi panga- või krediitkaardi andmed on krüpteeritud ja kaitstud.

Dermoshop OÜ kasutab oma kodulehel küpsiseid, mis talletavad tehnilist informatsiooni meie kodulehe kasutamise kohta. Tänu sellele infole saame pidevalt täiendada ja muuta kodulehte kasutajasõbralikumaks.

KLIENDIREGISTRI KIRJELDUS

Kliendiregistri eesmärk

Dermoshop OÜ
Tornimäe 7-K30
10145 Tallinn
Tel: 600 66 22
E-post: service@dermosil.ee
Reg.kood: 11119460

Registri nimi

Dermoshop OÜ kliendiregister

Kliendiregistri eesmärk

Dermoshop OÜ kasutab kliendiregistrit klientide kiireks ja paremaks teenindamiseks. Kliendiregistrit ei kasutata ilma klientide nõusolekuta reklaamide saatmiseks.

Registri sisu

  • Isikuinfo (eesnimi, perekonnanimi ja sünnipäev)
  • Kliendi kontaktinfo (töökoha nimi, töö- või kodune-aadress, telefoninumber, e-mail)
  • Kliendi tellimus(ed): Dermosili ajakiri ja uudiskirjad
  • Tootetellimuste ajalugu
  • Ostetud tooted
  • Tellimuste esitamise kuupäevad
  • Maksekorraldus, tellimuste arvete numbrid
  • Tehniline informatsioon kliendi Interneti-serververist (sisaldab kasutaja IP-aadressi ja informatsiooni web browserist).

Kliendiinfo ja andmekaitse

Informatsiooni kliendi andmetega ei edastata mitte kunagi väljaspoole Dermoshopi. Andmeinfo on talletatud Dermoshop OÜ peaserveris ja info on kättesaadav ainult Dermoshopi klienditeenindusele. Rohkem informatsiooni kliendiregistri kohta saab ülalmainitud aadressil.

VEEBILEHITSEJA

Veebilehitseja

Soovitame meie kodulehte vaadata järgmistes lehitsejates: Firefox 13.0, Chrome 20.0, Internet Explorer 9, Safari 5.1, Opera 15.0 või nende uuendatud versioonides. Kui kasutad vanemat versiooni või muud veebilehitsejat, siis  Dermoshopi kodulehekülg ei tööta.