loader

Tühjade pudelite komplekt

3930

Kanna oma lemmikkosmeetikat kaasas kõikjal, kuhu lähed! Komplekti taastäidetavates pudelikestes ja purgikestes kannad lemmikkosmeetikat mugavalt reisidel ja trennikotis kaasas.

3,50 €

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Täida Tühjade pudelite komplekti  pudelikesed ja purgikesed meelepäraste toodetega ja võta need mugavalt reisile kaasa või pane trennikotti.

Komplekti kuulub kolm 60 ml flip-korgiga plastpudelit ja kaks keeratava korgiga varustatud purgikest. Suurema purgikese maht on 35 ml ja see sobib näiteks kehakreemidele. Väiksema purgikese maht on 5 ml ja see sobib näiteks silmaümbruse kreemile või näiteks tablettide hoidmiseks.

Komplekti kuuluvad pudelikesed ja purgikesed on valmistatud PE plastist ja on omakorda pakendatud läbipaistvasse korduvalt avatavasse ja suletavasse plastkotti. Kilekoti võib ka lennukisse kaasa võtta. Komplektis on kaasas ka tekstiga varustatud kleebised, mida saad ise pudelitele ja purgikestele kinnitada, et teada, mida need sisaldavad.

Tühje pudeleid ja purgikesi saad korduvalt kasutada. Peale tühjaks saamist pese need puhtaks ja täida uuesti.
 

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Classic

Juhised: Täida oma lemmiktoodetega, kleebi peale nimesilt ja võta korduvsuletavas plastikkotis reisile või trenni kaasa. Peale tühjaks saamist pese pudelid ja purgikesed puhtaks ja täida uuesti.

Sinu jaoks valitud

3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,90 € / 200 ml

Osta
-14%
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-23%
product image
31181

Dušigeel Punane Apelsin, täitepakend

6,50 € 5,00 € / 500 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab