loader

Looduslik hooldus sinu nahale

Meie uus tootesari Juuri on saanud inspiratsiooni sügisandidest. Sari sisaldab maalähedastest toorainetest ja looduslikest koostisosadest valmistatud toitainerikkaid nahahooldustooteid. Porgandid ja peedid on pakendatud põnevateks ning toitvateks nahahooldustoodeteks, kust oleme välja jätnud kõik tarbetud koostisosad. 

Juuri tooted

Võida Juuri tooteid!

On rõõmustav, kui paljud inimesed meie tooteid veebipoes kommenteerivad. Kommentaaride abil võib ka toote väljavalimine olla lihtsam.

Kirjuta meie veebipoodi tootekommentaar Juuri sarja tootest hiljemalt 20. oktoobriks ja osaled loosimises, kus loosime välja 5 Juuri sarja tootekomplekti.

Kommentaari lisamiseks pead logima sisse.

Ootame Sinu arvamust!

Lisa oma arvamus

Porgandi sära sinu nahale

Panime kenad oranžid ja toitainerikkad porgandid „purki” kergesti imenduval kujul. Nii valmisidki tõhusad tooted, mis pärinevad otse loodusest. Sarja Juuri tooted on Ecocert Cosmos Organic sertifikaadiga looduskosmeetikatooted.

Ostma

Garanteeritult loodusliku päritoluga

Sarja Juuri porganditoodete pakenditel on märgistus Ecocert Cosmos Organic. Selle sertifikaadi saanud kosmeetikatooted vastavad rahvusvaheliselt hinnatud Ecocerti looduskosmeetikatoodetele esitatavatele kriteeriumitele.

 

Sertifikaat Cosmos Organic näitab, et toodete koostisosadest vähemalt 95% ja lõpptootest vähemalt 20% (mahapestavate toodete puhul vähemalt 10%) on mahedalt toodetud. Lisaks sellele on tooted toodetud keskkonnasõbralikult ja vastutustundlikult. Sarja Juuri porganditooted vastavad kriteeriumitele, olles 99,3% loodusliku päritoluga. Kui soovid vältida sünteetilisi ühendeid ja eelistad võimalikult looduslikke tooraineid, vali sarja Juuri porganditooted.

Peet: tõeline vitamiinipomm!

Ihupiim Peet sisaldab nahka toitvat ja antioksüdantset peediekstrakti, mis aitab naha ideaalset niiskustasakaalu hoida. Kreemi lõhnas on tunda värsket õuna, tsitrust ja virsikut.

Ostma

Uued Juuri tooted

Uus
(0)
4086

Deo Roll-On Porgand, Ecocert Cosmos Organic

5,20 € / 75 ml

Osta
Uus
(1)
4099

Ihupiim Peet

5,90 € / 125 ml

Osta
Uus
(2)
4087

Näokreem Porgand, Ecocert Cosmos Organic

6,90 € / 50 ml

Osta
Uus
(1)
4085

Näopuhastusvahend Porgand, Ecocert Cosmos Organic

7,90 € / 125 ml

Osta
-10%
Uus
(1)
9865

Porganditrio

22,00 € 19,90 € / 5 ml, 50 ml, 125 ml

Osta