loader

 

Meeldiv tutvuda, meie oleme Dermosil!

Dermosil tähendab ilu, nahasõbralikkust ja vastutustundlikke valikuid. Kui valid Dermosili toote, siis otsekui teed sellega oma nahale kingituse. Me oleme pereettevõte ning moodustame koos klientide ja kosmeetikavaldkonna parimate ekspertidega ühtse kogukonna. Professionaalsus kombineerituna klientide tagasisidega annab tulemuseks valiku pidevalt uuenevatest toodetest, mille koduks on Soome suurim kosmeetika veebipood!

Dermosil_Identity.jpg

 

Nahasõbralikum Dermosil

Kui meie ettevõtte asutaja Henry 1980ndatel päris esimest Dermosili toodet käes hoidis, ei osanud keegi arvata, et see on millegi suure algus. See toode oli eriti õrnatoimeline ja nahasõbralik, nagu kingitus nahale. See kandis nime Dermosil Original Ihupiim.

 

Meie esimesed kliendid

Henry võttis ühendust Soome haiglatega mõttega, et kreem ja selle kõrvale välja töötatud dušiseep ja käteseep sobiksid ideaalselt patsientide nahahoolduseks. Müük algas pigem ettevaatlikult, kuid järsku hakkas sõna levima ja asjad võtsid hoopis uue pöörde. Haiglatöötajad vaimustusid kvaliteetsetest ja taskukohase hinnaga toodetest ja hakkasid neid suurtes kogustes enda tarbeks tellima. 

Sel hetkel nägi päevavalgust Soome esimene kosmeetikatoodete veebipood ja sündis nahasõbralik Dermosili tootesari. Hetkel rohkem kui 400 tootest koosnevast valikust leiad baastooted kogu perele, trendikad hooajatooted, jumestustooted, toidulisandid ja kodupuhastustooted. Alguses müüdi tooteid ainult teatud töötajaskonnale. 

 

Kõige keskmes on klient

Dermosil on alati olnud ka midagi palju enamat kui ainult suurepärased tooted: Dermosili toote ostmine on olnud kogukondlik sündmus, mille keskmes on usaldus ja kaasamine.

Meie süda tuksub Dermosili perele: tuhandetele ja tuhandetele klientidele, kes iga päev aktiivselt meie tegevuses osalevad. Löö kaasa!

 

Meie koduks on Korsnäs

Meie lood on saanud tugevalt inspiratsiooni lisaks klientidele ka üleilmsetest trendidest ja laia koostööpartnerite võrgustiku kaudu. Lisaks sellele on meie edu retseptis väga tähtsal kohal ettevõtte tegevuskoha Korsnäsi looduse rahu ja ilu ning seetõttu räägime sellest tihti. Siin sünnivad uued ideed ja tooted, siin luuakse kaubamärki Dermosil.