loader


Nahasõbralik

Dermosili tooted valmistatakse taimsetel õlidel baseeruvatest toorainetest. Meie toodete aluseks on taimsed õlid, sest nende seast leiame alati igasse tootesse kõige paremini sobivad toorained.

Taimsed õlid imenduvad nahka, niisutavad seda ja transpordivad nahale olulisi toitaineid ka selle sügavamatesse kihtidesse. Ühtlasi sisaldavad taimsed õlid nahka hooldavaid ja toitvaid vitamiine.

Ligikaudu kolmandik meie toodetest sisaldab taimse päritoluga glütseriini, mis seob nahas väga tõhusalt niiskust. Kasutame oma toodetes ka Soome päritoluga kasemahla, betaiini, kanarbikku, mustasõstra seemneõli ja kaera.

Me ei kasuta nahahooldustoodetes mineraalõli (Paraffinum Liquidum), mida saadakse destillatsioonimeetodil toornaftast. Mineraalõli ei sisalda nahale kasulikke toitaineid. Selle suured molekulid ei imendu nahka, vaid moodustavad naha pinnale kile, mis ühtlasi nahapoore ummistab. Pikaajalisel kasutamisel on mineraalõli sisaldav toode, nagu näiteks hügieeniline huulepulk, veelgi suurema nahka kuivatava toimega.

Toorainena on mineraalõli loomulikult taimsetest õlidest odavam, kuid meie soovime pakkuda klientidele tooteid, mis tõepoolest aitavad naha heaolu kindlustada. Seetõttu teeb klient alati õige ostuotsuse, kui tellib taimsete õlide baasil valmistatud, nahasõbraliku Dermosili toote.

Ka koorivates toodetes kasutame mikroplastide asemel ainult taimseid koostisosi. Mikroplastide all mõeldakse kosmeetilisele tootele lisatud 5 mm läbimõõduga või sellest väiksemaid nahka koorivaid plastosakesi. Dermosili toodetes on koorivate koostisosadena kasutusel näiteks purustatud riisiterad või suhkrukristallid.