loader

Tootearendus

Kui teed seda, mida armastad, kajastub see ka lõpptulemuses. Dermosili tooted on välja töötatud ja valmis tehtud suure pühendumusega, kvaliteetselt ja vastutustundlikult. Meie valikusse kuuluvad igapäevaseks kasutamiseks mõeldud naha-, juuksehooldus- ja jumestustooted, mitmekülgne valik tooteid, millele Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliit on omistanud allergiamärgise kasutusõiguse ning palju, palju muud. Töötame pidevalt välja uusi tooteid, et leiaksid meie veebipoest lisaks oma lemmiktoodetele ka uusi põnevaid tooteid.

Meie tootearendusosakond saab inspiratsiooni eelkõige klientidelt. Peame tähtsaks, et kõik saaksid terve naha ja juuste üle rõõmu tunda. Seetõttu valime toodetesse ohutud ja nahasõbralikud toorained. Loodame, et meie entusiasm on nakkav ja tunned, et oled koos meiega põneval ning lõbusal teekonnal. Arendame tooteid, et vastata klientide vajadustele, aga soovime ühtlasi, et Dermosili tooted tooksid päikesekiire igasse päeva.

Dermosil_Inspiration.jpg

 

Dermosili toodete arendamine

Meie tootearendus toimub Soomes Korsnäsis Vaasa lähedal. Seega tunneme põhjamaist kliimat nagu oma viit sõrme ja teame, mida nahk nendes tingimustes vajab. Suur osa meie naha- ja juuksehooldustoodetest toodetakse Põhjamaades, jumestustooted valmivad Kesk-Euroopas.

Vastutustundlik naha- ja iluhooldus aastast 1983

Uue toote väljatöötamine võtab aega pool kuni kaks aastat. Vahel oleme oma teemante ka kauem lihvinud. Ohutu ja toimiva toote nurgakiviks on vastutus. Me kanname hoolt selle eest, et Dermosili toode vastaks kosmeetikatoodetele esitatavatele nõuetele ja ületaks neid.

Kvaliteedi tagamine

Meie toodete kvaliteeti jälgitakse tarneahela igas etapis. Rahvusvahelised kvaliteedistandardid nagu ISO 22716, ISO 9001: 2008 ja ISO 14001: 2004 annavad tunnistust sellest, et kvaliteet on osa iga Dermosili töötaja argipäevast.  

Toorained

Kasutame toodetes tooraineid, mis on nahas loomulikult olemas ja naha jaoks tuttavad. Lõhnaaineid kasutame säästlikult või üldse mitte.

Toorained valime mõttega, et saavutada soovitud tulemus nahasõbralikul ja kestlikul viisil. Kui soovime hooldada kuiva nahka või kahjustatud juukseid, valime parimad toorained just neid eesmärke silmas pidades.

Kasutame toodetes sageli niisutavaid ja pehmendavaid koostisosi, nagu glütseriin, karbamiid ning mitmesugused seemneõlid. Eriti meeldivad meile põhjamaise päritoluga toorained, ekstraktid ja õlid.

Pakendid

Toodete pakendamisel lähtume eelkõige ohutusest: pakendimaterjal peab toetama toote säilivust ja kasutamist. Tegeleme pidevalt pakendite arendamisega. Valime toodetele alati otstarbekohased pakendid, minimeerime jäätmete hulka ja otsime kestlikke ning tarku alternatiive. Panustame keskkonnasõbralikumate pakendimaterjalide kasutuselevõttu ja eelistame Euroopas toodetud pakendeid, et vältida kaugelt transportimist.  

 

Kõige keskmes oled sina, meie klient. Mida lähemal oleme üksteisele, seda edukamad oleme tootearenduses. Meil on hea meel saada klientidelt arvamusi ja kommentaare toodete kohta. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kommenteeri toodet või jaga oma kogemusi meie veebipoe Foorumis. Tootearenduses saad kaasa rääkida ka tootearendusfoorumi DermoLABS kaudu. Löö kaasa!

Meie jaoks on oluline olla ühiskonnaküsimustes kaasa mõtlev ettevõte ja võtame vastutuse majanduse, keskkonna ning ühiskonna eest. Loe lähemalt vastutuse kohta siit: vastutustundlik Dermoshop.