loader

Pearollis on juuksed!

Olgu sul pikad ja paksud, õhukesed ja õrnad, kergesti pusasse minevad juuksed, vallatult isepäised lokid või tundlik peanahk – juuksed on sinu kroon. Õigete juuksehooldustoodete abil tood välja oma juuste parimad küljed. Eellansseeringuna ka värske uudistoode juustele – tutvu ja vaimustu!

Hoolitse juuste eest hästi ja kanna uhkelt oma krooni!

 

Fresh Is More! Kuivšampoon – uudistoode eellansseeringus

Kuivšampooni abil muudad juuksed hetkega puhtaks ja värskeks ilma pead pesemata. Toode imab tõhusalt peanahalt rasu ja sobib seega suurepäraselt juuste värskendamiseks pesemiskordade vahepeal. Fresh Is More! Kuivšampoon muudab juuksed kohe kohevaks ja annab soengule hea hoidvuse, ka libedate juuste korral. Šampooni lõhnamaailm on oivaline, soe ja rikkalik, mille nüansid liiguvad vaarika ja freesia kaudu sandlipuu ning vanilli lõhnanootideni.

Päästab kiired argihommikud!

Soolašampoon – uudistoode eellansseeringus!

Tõhus uudis juustele ja peanahale. Soolašampoonis sisalduv meresool on kõrge mineraalisisaldusega, looduslike detoksifitseerivate omadustega toimeaine, mis sügavpuhastab tõhusalt peanaha ja juuksed sellistest ebapuhtustest nagu näiteks stiliseerimistoodete jäägid ja rasu. Toode on kütkestava värske lõhnaga, milles on tunda veidi vesiroosi ja bergamotti.

Uskumatu superšampoon!

Allergiamärgisega tooted tundlikule nahale ja peanahale

Tundliku naha korral on vaja õrnatoimelisi tooteid ka juuste hoolduseks. Sarja Sensitive leebed ja lõhnastamata juuksehooldustooted pesevad õrnalt ja sobivad kogu perele, eelkõige õhukeste juuste, tundliku peanaha ning atoopilise naha korral. Sarja Sensitive toodetele ja paljudele sarja Hair Care stiliseerimistoodetele on omistatud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgise kasutusõigus.

Siidine pehmus ja kaunis läige

Silk & Shine tooted sobivad eelkõige pikkade ja poolpikkade juuste pesemiseks. Šampoon annab juustele pehmuse ja siidise kerguse ning teeb need siledamaks. Palsam ennetab juustes staatilise elektri teket ja teeb juuksed siledaks ning hõlpsalt kammitavaks.

Juuksed kohevaks!

Volüümšampoon ja Volüümpalsam päästavad sorgus ja peadligi hoidvad juuksed, andes neile kohevust. Volüümšampoon muudab juuksed elavaks ja õhuliseks. Volüümpalsam viimistleb juuksepesu, hooldab juukseid, muutmata neid peadligi hoidvaks ja toetab Volüümšampooni toimet.

Abi õhenevatele juustele – elujõud ja kohevus õhukestele juustele

Juuste väljalangemist ja õhenemist võivad põhjustada mitmesugused tegurid, kuid üks levinumaid neist on vananemisega seotud peanahaprobleemid. Juukseid tugevdav šampoon ja Peanahka tugevdav geel on välja töötatud naistele ja meestele eelkõige vanusega õhenevate juuste tugevdamiseks.

Tõhusad tooted sobivad kasutamiseks igas vanuses, et juukseid tugevdada ja nende väljalangemist ennetada.

Tõestatult juuksejuuri tugevdav toimeaine

Juukseid tugevdava šampooni ja Peanahka tugevdava geeli toimeaineks on tõestatult juuksejuuri tugevdav Procapil®, mis on biotiiniga rikastatud peptiidi, tsitruse flavonoidi ja loodusliku, oliivilehtedest saadud oleanoolhappe kombinatsioon. Procapil® aitab tugevdada ja kaitsta juuksejuurte struktuuri ning seeläbi ennetada juuste väljalangemist.

Lisaks peanahka niisutavale ja hooldavale glütseriinile sisaldab sulfaadivaba šampoon ka juukseid tugevdavat betaiini, geel aga rahustavat allantoiini. Toodetele annab iseloomuliku lõhna sünteetiline sandlipuu, mille suhtes on jõutud järeldusele, et see stimuleerib juuksesibula rakkude kasvu juuksesibulas lõhnaretseptori käivitamise teel. Tooteid on soovitatav kasutada regulaarselt vähemalt 4 kuud.

Juukseid tugevdav šampoon ja Peanahka tugevdav geel

- Sobivad naistele ja meestele
- Aitavad ennetada ja vähendada juuste väljalangemist
- Aitavad juukseid tugevdada
- Toodetele annab iseloomuliku lõhna sünteetiline sandlipuu, mis stimuleerib juuksesibula rakkude kasvu juuksesibulas lõhnaretseptori käivitamise teel.
- Procapil® on tõestatult juuksejuuri tugevdavate toimeainete kombinatsioon, mis koosneb biotiiniga rikastatud peptiidist, tsitruse flavonoidist ja looduslikust, oliivilehtedest saadud oleanoolhappest.