Abi õhenevatele juustele – elujõud ja kohevus õhukestele juustele

Juuste väljalangemist ja õhenemist võivad põhjustada mitmesugused tegurid, kuid üks levinumaid neist on vananemisega seotud peanahaprobleemid. Juukseid tugevdav šampoon ja Peanahka tugevdav geel on välja töötatud naistele ja meestele eelkõige vanusega õhenevate juuste tugevdamiseks.

Tõhusad tooted sobivad kasutamiseks igas vanuses, et juukseid tugevdada ja nende väljalangemist ennetada.

Tõestatult juuksejuuri tugevdav toimeaine

Juukseid tugevdava šampooni ja Peanahka tugevdava geeli toimeaineks on tõestatult juuksejuuri tugevdav Procapil®, mis on biotiiniga rikastatud peptiidi, tsitruse flavonoidi ja loodusliku, oliivilehtedest saadud oleanoolhappe kombinatsioon. Procapil® aitab tugevdada ja kaitsta juuksejuurte struktuuri ning seeläbi ennetada juuste väljalangemist.

Lisaks peanahka niisutavale ja hooldavale glütseriinile sisaldab sulfaadivaba šampoon ka juukseid tugevdavat betaiini, geel aga rahustavat allantoiini. Toodetele annab iseloomuliku lõhna sünteetiline sandlipuu, mille suhtes on jõutud järeldusele, et see stimuleerib juuksesibula rakkude kasvu juuksesibulas lõhnaretseptori käivitamise teel. Tooteid on soovitatav kasutada regulaarselt vähemalt 4 kuud.

Juukseid tugevdav šampoon ja Peanahka tugevdav geel

- Sobivad naistele ja meestele
- Aitavad ennetada ja vähendada juuste väljalangemist
- Aitavad juukseid tugevdada
- Toodetele annab iseloomuliku lõhna sünteetiline sandlipuu, mis stimuleerib juuksesibula rakkude kasvu juuksesibulas lõhnaretseptori käivitamise teel.
- Procapil® on tõestatult juuksejuuri tugevdavate toimeainete kombinatsioon, mis koosneb biotiiniga rikastatud peptiidist, tsitruse flavonoidist ja looduslikust, oliivilehtedest saadud oleanoolhappest.