Nii mitu käteseepi, kui on käte pesijaid

Käsi püsti, kes läheb tööle saabudes ja kohe töölt koju jõudes käsi pesema? Käte seebiga pesemine ja hea kätehügieeni eest hoolitsemine on väga tähtis – on see ju parim viis, et tõrjuda pisikuid ja olla terve.

Kui käsi mitmeid kordi päevas pesta, koguneb nädala jooksul kümneid ja kuu jooksul sadu pesemiskordi. Seega käteseep on oluline! Üks ja sama käteseep ei ole parim võimalik lahendus kõigile ja kõikjale.

Köögis toiduvalmistamise juures võiks eelistada antibakteriaalset käteseepi, mis eemaldab kätelt toiduainete tugevad lõhnad. Peale õue- ja aiatöid ning garaaĆŸis tehtavaid hooldustöid vajavad käed seepi, mis neid supertõhusalt puhastab. Erilist hoolt nõuab tundlik ja atoopiline nahk, seega peaks käteseep olema õrnatoimeline, kuid siiski tõhus. Mõned ei talu lõhnaaineid, seega on lahenduseks kergelt lõhnastatud või täiesti lõhnatud käteseebid. Lõhnastamata käteseep sobib kogu pere kätele – ka kõige väiksematele ja tundlikumatele kätele.

On olemas mitmesugused käteseebid erinevaks otstarbeks ja erisugustele inimestele. Seepidega on täpselt nagu jalatsitega – vaevalt et keegi läheb kummikutes uhkele peole või rannasandaalides jooksurajale. Et saada käteseebist maksimaalset võimalikku kasu, tuleb käteseep valida nii kasutusotstarbe kui kätepesija vajaduste järgi.

Pese käed puhtaks!