loader

Dermoshop ehitab uue tehase Korsnäsi

Suurepärased uudised: meie pikaajaline unistus on teostunud. 2020/2021 aastavahetusel hakkasime tooteid valmistama Pohjanmaale Korsnäsi peakontori juurde ehitatud päris oma seebitehases, mis võimaldab meil välja töötada uutmoodi tooteid ja teha seda keskkonnasõbralikult.

Tootmisruumid projekteeriti tempokas rütmis ja esimesed seadmete proovikäivitamised toimusid novembris 2020. Uus tehas tõi piirkonda ka uusi töökohti, nende seas tootmistehnoloog, segaja ja teised tootmisspetsialistid.

Tehase seadmed osteti Rootsi tootjalt, kellega on sõlmitud partnerlusleping. Tehases hakatakse tootma enamikku Dermosili kaubamärgi seepidest. „Dermoshopi tugevuseks on alati olnud põhjamaine koostöö ja meil on Rootsis mitmeid olulisi partnereid. Investeeringu kaudu suuname oskusteavet Soome poolele,“ ütleb tegevdirektor Suvi Markko.

Esimesed oma tehase tooted tulevad müügile eeldatavalt 2021. aasta algul. Tehases valmistatavate toodete väljatöötamise eest vastutab ettevõtte enda professionaalne tootearendusmeeskond. „Meie jaoks on olulised nii toodete kõrge kvaliteet kui ka funktsionaalsus. Seetõttu rõõmustame uute võimaluste üle, mida Pohjanmaale rajatud tehas pakub,“ lisab Markko.

Kas pole mitte tore uudis? Oleme uue tehase üle väga rõõmsad ja ootasime juba eelmisel aastal kannatamatult selle valmimist.