loader

Tootearendus kui kirg

Toorained

Kasutame toodetes ainult kvaliteetseid tooraineid, mida valime äärmiselt hoolikalt, et vastata erinevatele naha- ja juuksehoolduse vajadustele. Eelistame võimalusel alati Soome päritoluga või põhjamaiseid tooraineid. Tooted muudavad tõhusaks toimeained, mitmesugused ekstraktid ja õlid. Hoolitseme selle eest, et meie tooted oleksid hooldavad, niisutavad ja ülimalt nahasõbralikud.

Pakendid

Valime toodetele pakendid alati vastavalt nende kasutusotstarbele. Otsime pidevalt vastupidavaid, tarku ja vastutustundlikke lahendusi. Oleme alati vältinud toodete kahekordset pakendamist, et viia jäätmete kogus miinimumini. Kasutame toote pakendamisel papist välispakendit ainult siis, kui see on tooteohutuse seisukohalt möödapääsmatu.

Kvaliteedi tagamine

Pöörame tarneahela igas etapis erilist tähelepanu kvaliteedikontrollile. Rahvusvahelised kvaliteedistandardid nagu ISO 22716, ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004 annavad tunnistust sellest, et kvaliteet on osa iga Dermosili töötaja argipäevast.

Anna oma panus tootearendusse

Klientide mõtted ja tootekommentaarid on meie tootearendusosakonna jaoks kulda väärt ning oleme tänulikud kogu saadud tagasiside eest. Soovime luua tooteid, mis aitavad sind just sinu naha vajadusi silmas pidades. Võta ühendust meie klienditeenindusega, kommenteeri toodet ja jaga oma kogemusi meie e-poes.

Vastutustundlikult nahal

Dermosili tooted on välja töötatud ja valmistatud suure pühendumusega, kvaliteetselt ja vastutustundlikult. Meie nahasõbralik tootevalik sisaldab tõhusaid ja nahasõbralikke tooteid igaühe vajaduste jaoks. Vastutame majanduse, keskkonna ja ühiskonna eest. Loe lähemalt meie vastutusalase tegevuse kohta siit.