Tootesarjad

Classic

Kindlusta naha heaolu ilma suurema vaevata! Populaarseid ja ökonoomseid sarja Classic tooteid saab turvaliselt kasutada kogu pere. Juba nende baastoodetega kindlustad hea nahahoolduse.
products_seeAllProducts

Sensitive

Nahahooldus eriti tundlikule nahale! Sarja Sensitive õrnatoimelised tooted on allergiamärgisega ja lõhnastamata, sobides hästi kuivale või atoopilisele nahale. Head ja turvalised baastooted kogu pere, ka beebide nahahooldusrutiiniks.

Vitamin E

Pehme niisutatud nahk. Sarja Vitamin E tooted taastavad naha niiskustasakaalu ja panevad naha antioksüdantse E-vitamiini ja hüaluroonhappe abil särama. Tooted sobivad kõikidele nahatüüpidele ja igale eale.

Skin solutions

Spetsiaalselt välja töötatud kvaliteetne näohooldus. Sarja Skin Solutions toodete toimeained annavad sinu nahale täpselt seda, mida nahk vajab, et olla terve ja hea väljanägemisega.

Skin comfort

Tunne end oma nahas hästi! Luksuslikud sarja Skin Comfort tooted niisutavad nahka ja ennetavad vananemisilminguid, et saaksid nautida oma kaunist nahka kõigil eluetappidel.

Youth

Uued nahahooldustooted! Sarjast Youth leiad trendikaid nahahooldustooteid, mis on ühtlasi looduslikud ja vastavad jätkusuutlikkuse põhimõtetele. Tooted on väga kvaliteetsed ja sobivad eriti hästi noorte nahale.

Hair Solutions

Kaasaegsed ja vastutustundlikud juuksetooted just sinu juuste heaks. Salongi kvaliteet ja tõhusad koostisosad hea hinnaga.

Soft Steps

Pehmed hoolitsetud jalad teevad sammu kergeks! Sari Soft Steps hoolitseb sinu jalgade eest ja toob igapäevaellu luksust. Dermatoloogiliselt katsetatud tõhusad tooted sobivad nii naistele kui ka meestele, sealhulgas neile, kelle jalad vajavad eriti palju hoolt.

Juuri

Looduslikud toitained ja sära nahale kõigest, mis kasvab mullas! Sarja Juuri toodete toime tuleneb nende koostisainetest peedist, porgandist ja teistest sinu lähiümbruses kasvavatest taimedest. Toodete toorained on looduslikku päritolu.

Kaura

Tunneta oma nahal Soome päritoluga kaera siidist pehmust. Luksuslikud ja stiilsed Kaura tooted sisaldavad nahka niisutavate ja tugevdavate omadustega kaerajahu ja kaeraseemneõli.

Limited Collection

Parim sinu nahale vastavalt hooajale. Sarja Limited Collection kuuluvad vahetuvad hooajalised ja eritooted, mis on aktuaalsed just praegu ning müügil ainult piiratud aja jooksul.

Makeup

Loomulik ilu! Kvaliteetsed ning hea hinna ja kvaliteedi suhtega jumestustooted toovad esile sinu unikaalsed näojooned ja ühtlasi hooldavad nahka. Siit leiad nii allergiamärgisega baastooteid kui ka värskeid hooajatooteid.

Ehted

Kaunid ehted ka kõige tundlikumale nahale! Kvaliteetsed ja spetsiaalselt tundlikule nahale välja töötatud ning toodetud ehted on katsetatud nii dermatoloogiliselt kui ka nikli suhtes.

Man

Kiiresti, lihtsalt ja mugavalt! Kvaliteetsed sarja Man tooted on valmistatud meeste naha puhastamiseks ja hooldamiseks põhjamaises kliimas.

Marja

Luksuslik nahahooldus põhjamaistest marjadest! Sarja Marja antioksüdantsed tooted sisaldavad seemneõlisid ja -ekstrakte. Tooraineteks on muu hulgas astelpaju- ja kibuvitsamarjad ning pohlad. Hooldavad tooted on niisutava toimega ja sobivad kõikidele nahatüüpidele.

Living

Tundlik nahk on elustiil! Sarja Living õrnatoimeliste toodete abil saad puhta ja hubase kodu, kus on hea olla. Need vastutustundlikult toodetud tooted on kvaliteetsed ja kasutamisel ohutud.

Refill

Teed rohelisema valiku, kui tellid täitepakendi. Sarja Refill täitepakendist saad tühjakssaanud ja puhtaks pestud tootepudelit korduvalt täita. Keskkond ja rahakott tänavad sind!

Friend

Sarja Friend õrnatoimelised tooted hooldavad koera käpapadjandeid, karva ja nahka. Lõhnastamata, Allergy Certified märgisega tooted on õrnatoimelised koera naha suhtes ega ärrita koera tundlikku haistmismeelt.