loader

Alates aastast 1983

Meie lugu sai alguse kvaliteetsetest ja õrnatoimelistest toodetest, mida müüsime haiglatele. Tõhusad, tundliku naha jaoks välja töötatud tooted hakkasid haiglatöötajatele meeldima ja nad soovisid neid lisaks professionaalsele kasutamisele ka iseendale tellida.

Loe tervet lugu

Made in Korsnäs

Meie uus Korsnäsis asuv seebitehas võimaldab tooteid valmistada veelgi keskkonnasõbralikumalt. Hoides tootmise klientide läheduses, saame viia tarnekulud miinimumini ja hoida nii toodete süsinikujälge võimalikult väikesena.

Tutvu meie tootmisega

Vastutustundlikud valikud

Dermosil on pereettevõte ja vastutustundlikud valikud on alati olnud meie tegevuse lahutamatuks osaks. Ettevõtte peakontori akendest avanev vaade UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvale looduspärandile (Kõrgrannik/Merenkurkku saarestik) on meid alati innustanud tegema häid valikuid. Meie vastutusalase tegevuse ja eesmärkide kohta saad lähemalt lugeda ettevõtte vastutusaruandest.

Vastutusaruande juurde

Dermosili pere – tegutseme ühtse meeskonnana

Meie ettevõtte tähtsaim ressurss on töötajad. Kontsernis töötab 80 professionaali erinevatelt elualadelt. Kõiki töötajaid ühendab huvi kosmeetikavaldkonna vastu, armastus Dermosili toodete vastu ja parim e-kaubanduse alane oskusteave.

Kes me oleme?

Dermoshop Oy on pereettevõte, kelle peamised turupiirkonnad on Soome, Rootsi ja Eesti. Kontserni kuulub ka hotellikülastajatele mõeldud tooteid ja hotellikosmeetikat müüv Guest Comfort Oy asukohaga Helsingis.

Dermoshop Group