loader

Uued tooted ja kampaaniad

Uued tooted

Varasügisene karge ilm kutsub puhast loodust nautima. Sinule mõeldes oleme valinud metsade ja põldude rüpes kasvavatest tõhusatest toorainetest armastusega välja parimad – sügise saabudes vajab nahk rohkem armastust, et kauni ja kumavana särada.

Ajakiri

Nahatuubitest

Artiklid

Suvetooted

Suvi on käes! Suvi on päevitamiseks, puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Korralikult varustatult on elu muretum. Ükskõik, kas veedate suve igal pool ja igal ajal, hoolitsevad praktilised tooted teie naha eest hästi ja saate keskenduda olulisele, suve nautimisele. Alusta muretut suve juba täna!

Kingiideed

Mida kinkida? Meie e-pood on täis valmis kingiideid. Siit leiad toredaimad nahka hellitavad kingitused sõbrale, õpetajale, lasteaiapersonalile, koostööpartnerile, koolilõpetajale või iseendale, et päevadesse rõõmu tuua. Valikust leiab imekaunid kinkekarbid igapäevaseks nahahoolduseks või hellitushetkedeks – oodatud ja praktiline kingitus, mis saajat kindlasti rõõmustab!

Klientide lemmiktooted

Tead ju neid tooteid, mida tahaks ikka ja jälle tellida? Dušigeel, mille tuttav lõhn annab uuele päevale hea alguse või ripsmetušš, mis ei jäta hätta isegi ootamatute pisarate puhul. Panime kokku Dermosili armastatuimate toodete nimekirja.

Nahaapteek

Goodwill

Lemmiktooted jalgadele

Jalahooldust on lihtne teha kas kodus või suvilas, sest hellitavateks spaahetkedeks ei ole palju vaja, ainult õiged tooted ja veidi aega iseendale. Kogusime kokku klientide seas populaarseimad jalahooldustooted. Kui nende lemmiktoodete abil jalgade eest hoolitsed, on need mõnusalt pehmed.

Apple tooted

Naudi nüüd kogu perega sarja Classic uusi õuna lõhnaga tooteid. Uues lõhnas on tunda rohelise õuna värskust ja magusa pirni mahlasust.

Soomes valmistatud Võtmelipu märgiga tooted

Võtmelipp pudeli küljel on märk Soomes tehtud töö kohta. Valmistame paljud seebid Pohjanmaal Korsnäsis meie enda seebitehases. Nii hoiame toodete teekonna meilt kliendini võimalikult lühikesena. Sellel lehel tõstame tähelepanu keskpunkti meie Võtmelipu märgiga tootevaliku.

Allergiamärgisega tooted

Soome Allergia-, Nahahaiguse ja Astmaliit on andnud paljudele meie toodetele allergiamärgise. Need nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustooted on õrnatoimelised ning lõhnastamata. Allergiamärgise kasutusõigus antakse toodetele, mis üldjuhul ei ärrita nahka, ei muuda seda tundlikuks ega kutsu esile muid allergia sümptomeid.

Pearollis on juuksed!