loader

Uued tooted ja kampaaniad

Uued tooted

Varasügisene karge ilm kutsub puhast loodust nautima. Sinule mõeldes oleme valinud metsade ja põldude rüpes kasvavatest tõhusatest toorainetest armastusega välja parimad – sügise saabudes vajab nahk rohkem armastust, et kauni ja kumavana särada.

Ajakiri

Nahatuubitest

Talvine nahahooldus

Talvises nahahoolduses tuleb tähelepanu pöörata vähemalt kahele põhiasjale: tuleb püüda vähendada naha vastuvõtlikkust kuivamisele ja anda nahale lisaniiskust

Artiklid

Nahaapteek

Goodwill

Rätik ja seep

Anna vannitoale värske ja stiilne ilme! Argipäev ja lähenev kevad inspireerivad uuendama ka pesuruumide interjööri. Ajatu tooniga kaunid käterätikud ja saunalinad loovad vannitoas meeleolu ning lisavad kodusust. Kombineeri rätikuid ja saunalinu oivaliste dušigeelide ja käteseepidega ning anna pesuruumidele kaunis ja lihvitud välimus.

Kingiideed

Mida kinkida? Meie e-pood on täis valmis kingiideid. Siit leiad toredaimad nahka hellitavad kingitused sõbrale, õpetajale, lasteaiapersonalile, koostööpartnerile, koolilõpetajale või iseendale, et päevadesse rõõmu tuua. Valikust leiab imekaunid kinkekarbid igapäevaseks nahahoolduseks või hellitushetkedeks – oodatud ja praktiline kingitus, mis saajat kindlasti rõõmustab!

Lõõgastu sauna soojuses

Muuda saunaskäik päeva kõige lõõgastavamaks tipphetkeks, kasutades neid sauna sobivaid Dermosili tooteid. Need hooldavad sinu nahka ja juukseid nii saunalava soojuses kui ka pärast leili duši all.

Lemmiktooted jalgadele

Jalahooldust on lihtne teha kas kodus või suvilas, sest hellitavateks spaahetkedeks ei ole palju vaja, ainult õiged tooted ja veidi aega iseendale. Kogusime kokku klientide seas populaarseimad jalahooldustooted. Kui nende lemmiktoodete abil jalgade eest hoolitsed, on need mõnusalt pehmed.

Apple tooted

Naudi nüüd kogu perega sarja Classic uusi õuna lõhnaga tooteid. Uues lõhnas on tunda rohelise õuna värskust ja magusa pirni mahlasust.

Soomes valmistatud Võtmelipu märgiga tooted

Võtmelipp pudeli küljel on märk Soomes tehtud töö kohta. Valmistame paljud seebid Pohjanmaal Korsnäsis meie enda seebitehases. Nii hoiame toodete teekonna meilt kliendini võimalikult lühikesena. Sellel lehel tõstame tähelepanu keskpunkti meie Võtmelipu märgiga tootevaliku.

Allergiamärgisega tooted

Soome Allergia-, Nahahaiguse ja Astmaliit on andnud paljudele meie toodetele allergiamärgise. Need nahahooldus-, juuksehooldus- ja jumestustooted on õrnatoimelised ning lõhnastamata. Allergiamärgise kasutusõigus antakse toodetele, mis üldjuhul ei ärrita nahka, ei muuda seda tundlikuks ega kutsu esile muid allergia sümptomeid.

Kingiideed isadepäevaks

Pühapäeval, 13. novembril tähistame isadepäeva. Siis on paras aeg isa kõvasti kallistada ja öelda hulgaliselt sooje sõnu. Lisaks panime kokku parimad kingiideed isadepäevaks, et pakkuda armsatele isadele ja vanaisadele poputamist ning head enesetunnet. Mis on sinu isa juures kõige toredam?

Pearollis on juuksed!