loader

Uued tooted ja kampaaniad

Uued tooted

Suvel on nahahooldus lihtne ja elulähedane. Tutvustame tooteid, mis hoolitsevad lõõgastavatel suvepäevadel kogu pere naha eest. Uute toodete hulgast leiad põnevaid tooteid ka juuste heaolu eest hoolitsemiseks. Nende seas on ka imeliselt kerged jumestustooted, mis sobivad just vaba ja muretu suvemeigi tegemiseks.

Ajakiri

Artiklid

Päike nahal

Päike on nüüd nahahoolduses ja jumestuses igapäevane kaaslane. Hooaja uudistoodete seast leiate oma naha jaoks parimad tooted. Kas meeldib lasta päikesel end paitada või varjus suve nautida? Võite päikest ohutult nautida, kui peate meeles, et kaitsete nahka piisava päikesekaitsefaktoriga. Ka ilma päikeseta saate kauni jume - isepäevitavad tooted annavad nahale loomuliku päevitunud tooni. Leidke päikese jaoks parimad tooted ja saage inspiratsiooni suvisest nahahooldusest!

Lemmiktooted jalgadele

Jalahooldust on lihtne teha kas kodus või suvilas, sest hellitavateks spaahetkedeks ei ole palju vaja, ainult õiged tooted ja veidi aega iseendale. Kogusime kokku klientide seas populaarseimad jalahooldustooted. Kui nende lemmiktoodete abil suvel jalgade eest hoolitsed, on need mõnusalt pehmed.

Klientide lemmiktooted

Tead ju neid tooteid, mida tahaks ikka ja jälle tellida? Dušigeel, mille tuttav lõhn annab uuele päevale hea alguse või ripsmetušš, mis ei jäta hätta isegi ootamatute pisarate puhul. Panime kokku Dermosili armastatuimate toodete nimekirja.

Kingiideed

Peagi kutsuvad kooli- ja lasteaialapsi suvised aasad ja mängumaad. Väike ja kena komme on kooli- või lasteaiaõpetajat nahka hellitava kingitusega meeles pidada. Valikust leiad imekaunid kinkekarbid igapäevaseks nahahoolduseks või hellitushetkedeks – oodatud ja praktiline kingitus, mis saajat kindlasti rõõmustab!

Meditsiiniõdede lemmikud

Suured kiiduavaldused kõikidele õdedele! Siin on õendustöötajate hulgas hetkel kõige populaarsemad Dermosili tooted. Tutvu ja vaimustu!

Last chance

Need tooted on varsti läbi müüdud ja lähevad tootevalikust välja. Telli endale peatselt, enne kui on liiga hilja!

Saunatooted

Saunas kasutamiseks sobilikud Dermosili tooted hooldavad nahka ja juukseid nii sauna soojuses kui ka peale leili.

Heaolutooted