loader

Uued tooted ja kampaaniad

Uued tooted

Varasügisene karge ilm kutsub puhast loodust nautima. Sinule mõeldes oleme valinud metsade ja põldude rüpes kasvavatest tõhusatest toorainetest armastusega välja parimad – sügise saabudes vajab nahk rohkem armastust, et kauni ja kumavana särada.

Ajakiri

Artiklid

Päike nahal

Päike on nüüd nahahoolduses ja jumestuses igapäevane kaaslane. Hooaja uudistoodete seast leiate oma naha jaoks parimad tooted. Kas meeldib lasta päikesel end paitada või varjus suve nautida? Võite päikest ohutult nautida, kui peate meeles, et kaitsete nahka piisava päikesekaitsefaktoriga. Ka ilma päikeseta saate kauni jume - isepäevitavad tooted annavad nahale loomuliku päevitunud tooni. Leidke päikese jaoks parimad tooted ja saage inspiratsiooni suvisest nahahooldusest!

Suvetooted

Suvi on käes! Suvi on päevitamiseks, puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Korralikult varustatult on elu muretum. Ükskõik, kas veedate suve igal pool ja igal ajal, hoolitsevad praktilised tooted teie naha eest hästi ja saate keskenduda olulisele, suve nautimisele. Alusta muretut suve juba täna!

Lemmiktooted jalgadele

Jalahooldust on lihtne teha kas kodus või suvilas, sest hellitavateks spaahetkedeks ei ole palju vaja, ainult õiged tooted ja veidi aega iseendale. Kogusime kokku klientide seas populaarseimad jalahooldustooted. Kui nende lemmiktoodete abil suvel jalgade eest hoolitsed, on need mõnusalt pehmed.

Kingiideed

Kevad on aeg, mil peame kingitustega meeles õpetajaid, koostööpartnereid ja koolilõpetajaid. Toredaimad kingitused kevadisteks rõõmsateks hetkedeks rõõmustavad ka nahka. Meie e-pood on täis valmis kingiideid. Valikust leiad imekaunid kinkekarbid igapäevaseks nahahoolduseks või hellitushetkedeks – oodatud ja praktiline kingitus, mis saajat kindlasti rõõmustab! Sinul tuleb lihtsalt parimad välja valida.

Nahaapteek

Saunatooted

Täna tähistatakse Soomes ametlikku saunapäeva, et väärtustada Soome saunakultuuri. Saunapäeva puhul pakume kuni 30. juulini 15%-list soodustust kõigile toodetele, mis on leitavad siit kategooriast.

2020. aasta lemmikud!

Heaolutooted

Huulepulgapäev

Tähistame rahvusvahelist huulepulgapäeva! Kõik, kes ostavad ajavahemikul 28.–30.07 huulepulga või huulekreemi, saavad kauba peale Läbipaistva Huulepliiatsi.