loader

Kätepesuvaht

8142

Pehme sidrunilõhnaline kätepesuvaht

Vahutav käteseep, mille saamiseks tuleb pulber veega segada. Naha suhtes õrn sulfaadivaba vahulaadne käteseep sisaldab hästi niiskust siduvat mannitooli ja inuliini. Nende koostisosade tõttu sobib toode sagedaseks kätepesuks. Kätepesuvaht on värske sidruni lõhnaga.

7,50 € / 250 ml, 2 x 10 g

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Vahulaadne sulfaadivaba käteseep käte sagedaseks pesemiseks

Kätepesuvahu saamiseks tuleb täitepakendis olev pulber veega segada. Naha suhtes õrn sulfaadivaba vahulaadne käteseep sisaldab hästi niiskust siduvat mannitooli ja inuliini. Nende koostisosade tõttu sobib toode sagedaseks kätepesuks. Käteseep on kerge ja värske sidruni lõhnaga.

Komplekt sisaldab 250 ml tühja kätepesuvahu pumppudelit ja kahte 10 g täitepakendit. Ühest täitepakendist saab 250 ml käteseepi. Täitepakendeid saab osta ka eraldi. Tugeva ja käepärase pumppudeli ning suure pumbaosa abil on toodet mugav doseerida. Käte pesemiseks piisab ühest pumbavajutusest. 

Puista pakendis olev pulber tühja kätepesuvahu pumppudelisse ja täida pudel sooja veega kuni pudeli tagaküljel oleva jooneni. Keera pump peale ja loksuta pudelit 10 sekundit, misjärel on käteseep kasutamiseks valmis. Käteseep on pumppudelis tavapärasest vedelseebist vesisem, kuid välja pumpamisel muutub seep pehmeks vahuks.

Vegantoode.

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Käteseebid

Kasutusotstarve: Sagedaseks kätepesuks.

Juhised: Puista pakendis olev pulber puhtasse ja tühja kätepesuvahu pumppudelisse ja täida pudel sooja veega kuni pudeli tagaküljel oleva jooneni. Keera pump peale ja loksuta pudelit 10 sekundit, misjärel on käteseep kasutamiseks valmis. Käteseep on pumppudelis tavapärasest vedelseebist vesisem, kuid välja pumpamisel muutub seep pehmeks vahuks.

Nahatüüp: Normaalne

Lõhnad: Kergelt lõhnastatud

Valmistatud: Hispaania

Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Xanthan Gum, Mannitol, Inulin, Sodium Benzoate, Gluconolactone, Parfum, Citral, Limonene, Amyl Cinnamal

Sarnased tooted

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
-14%
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-13%
Uus
product image
product image
8151

Kevadpuhastus

9,80 € 8,50 € / 2 x 500 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab