loader


Vastutustundlik Dermoshop 

Meie jaoks on oluline olla hea ja osalev korporatiivne kodanik. Toetame nii rahvuslikke kui ka rahvusvahelisi kestliku arengu eesmärke. Sellel arenguteel ei liigu me üksinda, vaid teeme seda ühiselt, sina ja meie! Kas soovid rohkem teada saada? Jätka siis lugemist.

 

Sina, meie klient

Tahame vastutustundlikkuse sinu jaoks lihtsaks teha. Aastast 1988, kohe esimesest Dermosili tootest alates, on meie nahasõbralike toodete aluseks olnud ohutud ja uuritud toorained. Meie toodetel on täielik tootegarantii ning need kindlustavad kasutajatele hea enesetunde ja heaolu.

Kliendina oled meie jaoks partner, kes saab osaleda tootearenduses ja keda me personaalselt teenindame. Kui sa helistad, siis meie vastame. Valides Dermosili, ja kes teab, võib-olla kasutades ka grupitellimuse võimalust, saad konkreetselt anda oma panuse vastutustundlikku tarbimisse.
 

 

Meie, Dermosil

See, mida meie ettevõttena valime, on oluline. Ettevõtete vastutus jaguneb vastutuseks majanduse, keskkonna ja ühiskonna eest. Meie tegevust suunab kõikidel tasemetel läbipaistvus ja vastutus.

Edendame vastutust ja kestlikkust tootearenduses, tootmises, müügiprotsessis ja tarnetes pideva arendustöö ning verifikaatide ja sertifikaatide kaudu. Teeme koostööd ainult usaldusväärsete alltöövõtjatega, kes vastavad meie kvaliteedinõuetele. Saadame tooted ilma vahendajateta otse klientidele.
infograf 2019 EST.jpg
Oleme juba palju saavutanud, kuid teekond jätkub. Oleme perefirma ja vastutustundlikud valikud on meie endi kätes.​ 

 

Oleme osake maailmast 

Vastutustundliku ettevõtte valdkonnas tehtav töö ei seisa muust maailmast eraldi. Töötame ÜRO kestliku arengu eesmärkide edendamise nimel. Oleme määratlenud meie tegevuse seisukohalt olulisimad ÜRO kestliku arengu eesmärgid ja kaasanud need oma vastutustundliku ettevõtte eesmärkide seadmisse ja jälgimisse.

Meie jaoks tegevuses alati olnud tähtis inimväärne töö ja majanduskasv (8. eesmärk) ning säästva tööstuse, innovatsiooni ja taristute edendamine (9. eesmärk). Viimasel ajal oleme teinud rõhuasetuse eelkõige tellimuste ja tarnete ahela keskkonnaaspektidele ning pakendite keskkonnasõbralikkusele, et edendada vastutustundlikku tarbimist (12. eesmärk) ja rakendada kliimamuutuste vastaseid meetmeid (13. eesmärk).

 

the-global-goals-grid-color.png

Millisele vastutustundlikkuse teemale võiksime sinu arvates tulevikus tähelepanu pöörata?

Saada tagasiside: service@dermosil.ee