loader

Sport & Sauna Deo Roll-On

3,20 € / 75 ml

Tõhus ja nahasõbralik antiperspirant aktiveerub kehasoojuse toimel ja toimib ka nõudlikes olukordades. Värske, mehelik ja sportlik lõhn. Ei sisalda alkoholi, värv- ega säilitusaineid.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lemmiktoodete lisamiseks peate olema sisselogitud.

Similar products

Tootesari
Man
Tootest

Kas sind ootab ees vastutusrikas olukord, mis nõuab keskendumist: tähtis nõupidamine töö juures, jõusaalitreening või kohtumine olulise inimesega? Kindlustunnet suurendab sellisel juhul deodorant, mis ei vea alt. Oleme välja töötanud tuttava Dermosil`i Deodorant Roll-On baasil meeste oma deodorandi. Mehed higistavad keskmiselt naistest rohkem ja see esitab ka deodorandile suuremad nõudmised. man sarja Deo Roll-On sisaldab rohkem higistamist takistavaid komponente ja parfüümi. Toode aktiveerub kehasoojuse mõjul ja toimib efektiivselt erinevates olukordades.

Sport & Sauna sarja Deo Roll-On sisaldab rohkem higistamist takistavaid koostisosi. Toode aktiveerub kehasoojuse mõjul ja toimib antiperspirandina. Seetõttu on Sport & Sauna Deo Roll-On tõhus erinevates olukordades.

Efektiivne Deo Roll-On on ka nahasõbralik. Sport & Sauna Deo Roll-On on alkoholivaba ning ei sisalda värv- ega säilitusaineid. Sellel on Dermosil Sport & Sauna sarja toodetele iseloomulik värske mehelik ja sportlik lõhn.

Külmalt rahuliku ja värskena ka kuumades situatsioonides hoiab Sport & Sauna Deo Roll-On.
 

Juhised
Kantakse kaenla alla ja lastakse kuivada.
Lõhnad
Hüpo-lõhnaained®
Nahatüüp
Normaalne
Sobiv
Meestele

Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, Dicaprylyl Carbonate, Steareth-21, Sodium Chloride, Propanediol, Tapioca Starch Polymethylsilsesquioxane, Parfum, C12-13 Alkyl Lactate

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!