loader

Huulepulk Vintage

3835

Elegantne tagasihoidlik toon

Lõhnastamata

Kaunis rikkalik matt huuletoon. Looduslikke õlisid ja vahasid sisaldavate huulepulkade abil jääb värv ühtlaselt peale, samuti need niisutavad ja hooldavad huuli. Toonid sobivad nii igapäevaseks kui pidulikuks jumestuseks.

8,20 € / 3,8 g

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

4,4 / 5

Põhineb 3 tootearvustusel. Näita arvustusi

Dermosili Huulepulk Vintage annab huultele kauni ja rikkaliku tooni. Huulepulk annab viimase lihvi nii igapäevasele kui pidulikule jumestusele.
Dermosili Huulepulk Vintage on murtud punast tooni ega sisalda pärlmutrit. Toon on neutraalne ja sobib suurepäraselt nii igapäevaseks kui pidulikuks jumestuseks.

Ainult looduslikke õlisid ja vahasid sisaldav Huulepulk Vintage annab huultele kauni tooni ning ühtlasi niisutab ja hooldab huuli. Huulepulk katab ühtlaselt ja lõpptulemus huultel jääb üsna matt.

Huulepulk Vintage on pakendatud kaunisse, ainulaadsesse ja kergesse pappümbrisesse, tänu millele sisaldab pakend tavapärasega võrreldes vähem plasti.

Toode on lõhnastamata.
Nõuanne! Kui soovid säravamat tulemust, kanna huulepulga peale Dermosili Huuleläiget.

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Huuled

Juhised: kanna huultele ja lisa vajadusel juurde.

Nahatüüp: Tundlik

Lõhnad: Lõhnastamata

Valmistatud: Poola

Macadamia Ternifolia Seed Oil, Octyldodecanol, Diisostearyl Malate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Euphorbia Cerifera Cera, Cera Alba, Copernicia Cerifera Cera, Ricinus Communis Seed Oil, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, CI 77891, Myristyl Lactate, CI 77492, CI 15850, Caprylyl Glycol, CI 77499, Phenoxyethanol, Silica, Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ascorbyl Palmitate, Hexylene Glycol, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyhydroxystearic Acid

Sinu jaoks valitud

-15%
Uus
product image
8156

Merebriis

19,80 € 16,90 € / 2 x 200 ml

Osta
Uus
product image
7088

Syringa Dušigeel

7,50 € / 500 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta

Üldine hinnang

4,4/5

reviewer avatar
Olga T. 31.05.2023

Элегантный цвет и приятная текстура. Мне нравится!

reviewer avatar
Annika K. 03.06.2020

Ilus värv, meeldib väga!

reviewer avatar
Tatjana F. 04.05.2020

See huulepulk on mul alati kaasas. Sobib hästi tööle meikimiseks. Toon on tagasihoidlik, kuid märgatav. Püsib hästi.