loader

Kulmu- ja Ripsmegeel

9233

Sobib igat tooni kulmudele ja ripsmetele. Toode muudab ripsmed tihedamaks ja annab kulmudele selge joone, samaaegselt neid nii hooldades kui toites.

5,50 € / 6 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

3,2 / 5

Põhineb 2 tootearvustusel. Näita arvustusi

Dermosili Kulmu- ja Ripsmegeel sobib igat tooni kulmudele ja ripsmetele. Toode muudab ripsmed tihedamaks ja annab kulmudele selge joone, samaaegselt neid nii hooldades kui toites.

Dermosili Kulmu- ja Ripsmegeel on suurepärane kulmudele ja ripsmetele mõeldud dekoratiivkosmeetikatoode. Värvitu geel sisaldab ripsmeid ja kulmusid hooldavaid ja niisutavaid toimeaineid, muutes ühtlasi  ripsmed tihedamaks ja andes kulmudele selgepiirilise joone. Geel tundub kasutades meeldiv ega muuda kulmukarvu jäigaks.

Ripsmetele kandes jäävad ripsmed toote abil tihedamad. Geeli võib kasutada eraldi või koos ripsmetušiga. Kanna geel ripsmetele ja lase kuivada. Kui geel on kuivanud, kanna selle peale oma tavalist ripsmetušši. Eraldi kasutades teeb Kulmu- ja Ripsmegeel ripsmed tugevamaks ja eraldab need kaunilt.

Toode parandab kulmukarvade hoidvust ehk annab kulmudele selge joone ning aitab ka kulmuvärvil terve päev peal püsida. Kulmud püsivad kenasti korras: nii nagu geeli abil on seatud. Toodet võid kanda kulmudele eraldi või koos kulmuvärviga. Kanna geeli kulmudele ja anna kulmudele sõrmede abil soovitud kuju. Võid valida endale sobiva järjekorra: kas kannad enne kulmudele geeli ja selle peale kulmuvärvi või kannad esmalt kulmudele kulmuvärvi ja seejärel annad neile kuju kulmugeeli abil.

Lõhnastamata toode on saanud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidult allergiamärgise kasutusõiguse.

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Kulmud

Juhised: Ripsmete puhul kanna geel ripsmetele ja lase kuivada. Kui geel on kuivanud, kanna soovi korral selle peale oma tavalist ripsmetušši. Kulmude puhul kantakse toodet peale kas enne või pärast kulmuvärvi pealekandmist, misjärel antakse kulmudele sõrmede abil soovitud kuju.

Lõhnad: Lõhnastamata

Valmistatud: Poola

Aqua, Glycerin, PVP, Triethanolamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Spirulina Maxima Extract, Laminaria Digitata Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Ascophyllum Nodosum Extract

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

JÕULUD
Uus
product image
video thumbnail
2298

Sweet & Soft

8,90 € / 4 x 50 ml

Osta
JÕULUD
product image
video thumbnail
2307

Ocean Breeze

14,90 € / 2 x 200 ml

Osta
JÕULUD
Uus
product image
video thumbnail
2296

Sweet Winter

19,90 € / 125 ml, 290 ml, 120 g

Osta
JÕULUD
product image
2336

Mauri Kunnase Köögiseep

6,90 € / 500 ml

Osta

Üldine hinnang

3,2/5

reviewer avatar
Liisa-Kai P. 18.09.2020

Väga meeldib, isegi ei tea miks. Peale kasutamist jäävad ka peale ripsmetušši pealekandmist karvad ilusti eraldatuks, täpselt nii nagu mulle meeldib.

reviewer avatar
Kätrin K. 08.04.2020

Toode on okei, pole midagi super head ja leiab ka paremaid.