Lauvärvipalett
3928
Lauvärvipaleti neli põhitooni on kauni silmameigi nurgakivid. Nende toonidega teed lihtsalt nii igapäevase kui ka piduliku silmameigi. Lauvärvid sisaldavad rikkalikult pigmenti ja neid on lihtne peale kanda.
10,90 € / 4 g NET
Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte
Ei ole piisavalt boonuspunkte
Universaalseid ja lihtsalt kasutatavaid põhitoone vajab nii alles lauvärvide kasutamist harjutav algaja kui ka kogenum tegija. Dermosili Lauvärvipalett sisaldab nelja põhitooni, mis on kauni silmameigi nurgakivid. Maalähedaste toonidega teed lihtsalt kauni silmameigi nii argi- kui pidupäevaks. Lauvärvid sisaldavad rikkalikult pigmenti ja neid on lihtne peale kanda.
Matid põhitoonid moodustavad kaunilt teostatud silmameigi põhialuse. Heledat kreemjat tooni võib kasutada kogu laul, et nahatooni ühtlustada. Toon pääseb mõjule ka silma sisenurka kantult, kus see avardab pilku ja muudab selle elavamaks.
Külm helepruun toon sobib täiuslikult kandmiseks piki lauvagu ja silma välisnurka. Toon annab silmale kuju, ilma liiga teravaid piirjooni välja joonistamata. Tooni pealekandmiseks liiguta pehmet lauvärvipintslit piki lauvagu edasi-tagasi.
Helepruuni tooni peale võid kanda soojemat tumepruuni tooni. Tumedam pruun toon toob silma kauni kuju veelgi paremini esile ja muudab pilgu intensiivsemaks. Tumedamat pruuni võid kanda ka kogu laule nii, et see on kõige tugevam ripsmete läheduses ja hajub lauvao suunas.
Tumehalli tooni võib kanda näiteks piki ülemist ripsmepiiri silma välisnurga suunas, et anda pilgule intensiivsust. Halli tooni võib kanda ka piki alumist ripsmepiiri, et pilku raamida. Suitsusilma stiilis silmameigi puhul võib tumehalli tooni kanda kogu laule, kuid samas ei tohi unustada seda mööda lauvagu hajutamast, et vältida teravaid piirjooni.
Mõlemad pruunid toonid sobivad suurepäraselt ka kulmude jumestamiseks. Kõiki põhitoone võib kombineerida ka teiste mattide või sädelevate lauvärvitoonidega.
Lauvärvipalett on varustatud suure peegli ja väikese aplikaatoriga, mille ühes otsas on kaldus otsaga pintsel ja teises ovaalse kujuga lauvärvipintsel. Pintslid on valmistatud sünteetilisest karvast.
Lauvärvipaletile on omistatud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgise kasutusõigus.
Tootesari:
Tootekategooria: Lauvärvid
Juhised: Kanna laugudele lauvärvipintsli abil.
Lõhnad: Lõhnastamata
Valmistatud: Poola
CREAM, Talc, Synthetic Fluorphlogopite, Mica, Ethylhexyl Palmitate, Magnesium Myristate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Caprylic/Capric Triglyceride, CI 77891, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Silica, Hexylene Glycol, Tin Oxide, CI 77492, CI 77491, LIGHT BROWN, Talc, Mica, CI 77163, Silica, Magnesium Myristate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, CI 77499, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, CI 77742, CI 77491, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Phenoxyethanol, CI 77891, CI 77492, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Aqua, DARK BROWN, Talc, Mica, CI 77499, CI 77163, CI 77491, Magnesium Myristate, CI 77492, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Aqua, DARK GRAY, Talc, Mica, CI 77499, CI 77163, Ethylhexyl Palmitate, Magnesium Myristate, Silica, Caprylic/Capric Triglyceride, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, CI 77891, CI 77742, CI 77007, Hexylene Glycol, Aqua
Loomulikud toonid, püsivad hästi peal. Mida veel tahta :-)
Ilusad toonid, värv jääb silmadele hästi, lisaks hajutamine ideaalne 👌