loader

Juukselakk Structure & Volume

3440

Väga tugev juukselakk. Annab soengutele kuju ja vastupidava hoidvuse. Vähendab juustes staatilist elektrit ning viimistleb juuksed siledaks ja läikivaks. Sisaldab pantenooli ja nisuproteiini. Saadaval ka reisisuuruses.

7,90 € / 300 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

3,8 / 5

Põhineb 1 tootearvustusel. Näita arvustusi

Dermosili Juukselakk Structure & Volume on väga tugev (superstrong), mis kindlustab juustele ja soengutele väga vastupidava hoidvuse, silub juuste pinda ja annab neile läike.

Juukselakk sisaldab hooldavat B5-vitamiini ehk pantenooli ning juukseid niisutavat ja nende soengusse seadmist hõlbustavat nisuproteiini.

Dermosili Juukselakk on lõhnastamata toode, mis on ökonoomses 300 ml pakendis.

Peale toote kasutamist pane kork peale ja hoia aerosoolpudelit ühtlase temperatuuriga kohas. Pudeli pihusti ummistuste vältimiseks väldi lühikesi, järjestikuseid pihustusi.

Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all – kuumenemisel võib plahvatada. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

ETTEVAATUST

Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

danger3.png

Tootekategooria: Juukselakk & stiliseerimisvaht

Juhised: Pihusta Juukselakki kuivadesse juustesse 20–30 cm kauguselt.

Lõhnad: Lõhnastamata

Valmistatud: Rootsi

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Aqua, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Panthenol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, AMP-Isostearoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Citric Acid

Sinu jaoks valitud

-27%
product image
3864

Kaura Kätekreem

6,20 € 4,50 € / 125 ml

Osta
Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta
-25%
product image
38631

Kaura Käteseep, täitepakend

6,70 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-24%
product image
3916

Šampoon värvitud juustele

8,50 € 6,50 € / 500 ml

Osta

Üldine hinnang

3,8/5

reviewer avatar
sirje L. 14.06.2023

Kahjuks seekord sattus mulle praakpudel,ei pritsi õieti,väga kurb