Käteseebid

products_productsCount

Leebe käteseep muudab iga kätepesu hellitavaks hetkeks. Lisaks annab kaunis käteseep interjöörile rõõmsa ilme. Pumppudelis hooldava toimega Dermosili käteseebid on ökonoomsed ja vahutavad meeldivalt.read_more

Leebe käteseep muudab iga kätepesu hellitavaks hetkeks. Lisaks annab kaunis käteseep interjöörile rõõmsa ilme. Pumppudelis hooldava toimega Dermosili käteseebid on ökonoomsed ja vahutavad meeldivalt.

Käteseepi tuleks hoolikalt valida, sest see on kasutuses mitmeid kordi päevas. Ebakvaliteetne või vale tüüpi käteseep võib halvimal juhul nahka kuivatada või muid probleeme põhjustada. Meie valikus on lisaks mitmed vegaansed ja sulfaadivabad käteseebid, mis pakuvad ka tundlikele kätele looduslikult leebet ja värsket puhtust.

Lõhnastamata käteseep ei ole alati täiesti lõhnatu, sest käteseebi toorainetel on oma iseloomulik lõhn, mistõttu isegi lõhnastamata toode võib pisut ravimilaadselt lõhnata. Dermosili toodete hulgas on ka mitmeid õrnatoimelisi käteseepe, mille lõhnaks on märgitud Hypoparfum®. See tähendab, et käteseebi valmistamisel on kasutatud nahasõbralikumaid lõhnaaineid. Need lõhnad ei sisalda 26 EL-i poolt kindlaks määratud komponenti, mis võivad kõige sagedamini esile kutsuda allergiat. Dermosili Hypoparfum®-i lõhnaga käteseebid sobivad seega ka paljudele neile, kes on lõhnade suhtes ülitundlikud.

Köögis on oluline hea kätehügieen! Dermosili Köögiseep on ilus pumppudelisse pakendatud käteseep. Nagu nimigi ütleb, on see spetsiaalselt köögi jaoks välja töötatud käteseep. Köögiseep on vähevahutav, et seda saaks kiiresti kätelt maha loputada. Köögiseep aitab eemaldada kätelt ka tugevaid lõhnu.

Väikestes vannitubades võib olla keeruline leida kohta käteseebi dosaatorile või pumppudelis käteseebile. Meie valikus on ka selleks lahendus. Roostevabast terasest seebipudelihoidja sobib Dermosili 500 ml pumppudelis käteseepidele. Seinale kinnitatav seebipudelihoidja säästab ruumi kraanikausi serval. Stiilne käte- või dušigeel selgejoonelise disainiga hoidikus on lahendus, mis kindlustab vannitoale luksusliku ilme.

Leia meie laiast valikust oma vannituppa ja kööki tõhusad ning kaunid käteseebid. Telli seep õrna kätehoolduse jaoks! Tutvu ka meie dušigeelide, šampoonide ja kätekreemide valikuga.
 

read_less