Maskid & näokoorijad

products_productsCount

Näomaskid aitavad hoida näonahka värske ja elujõulisena. Maskid sobivad näonaha hellitamiseks ja hoolduseks üks kuni kaks korda nädalas.read_more

Näomaskid ja näokoorijad aitavad hoida teie näonahka elujõulisena ja värskena. Näomaskid ja koorijad on kergesti kasutatavad ja peaksid olema osa teie näohooldusrutiinist.
Meie valikus on kiireid ja tõhusaid maske ja näokoorijaid, samuti ööseks mõeldud näomaske ja keemilisi koorijad.
Paljud teist mõtlevad ilmselt, kui tihti peaksite oma nägu koorima? Hea mõte on koorida näonahka 1-2 korda nädalas, kuid mõnda koorivat toodet võib kasutada ka sagedamini. Pärast koorimist võid oma nahka hooldada näomaskiga. Näomaskid sobivad näonaha hellitamiseks ja turgutamiseks pärast puhastamist üks või kaks korda nädalas.

Pärast näomaski on oluline niisutada nahka näokreemiga ja vajaduse korral seerumiga. Meie valikust leiad erinevatele vajadustele ja nahatüüpidele sobivad näomaskid. Niisutav näomask on parim näomask kuivale ja pindmiselt kuivale nahale. Meie valikus on sügavpuhastavad näomaskid, on koorivad näomaskid, ideaalsed näomaskid ebapuhta ja rasvase naha jaoks. Meie kooriv näomask eemaldab ka ebapuhtuse, ahendab poore ja annab näonahale täiusliku sära. Sensitive näomask extra tundlikule nahale on ideaalne tõhus niisutav näomask väga kuivale ja atoopilisele nahale. Niisutav kangasmask sisaldab mineraaliderikast seerumit, mis niisutab nahka tõhusalt.

Vaata ka: puhastustooted, päevakreemid, öökreemid, silmaümbruskreemid ning näoseerumid ja näoõlid.
 

read_less