Tere tulemast DermoKlubisse!

DermoKlubi liikmena saad alati oma raha eest palju rohkem. Iga sinu ost kogub boonuspunkte, mille eest saad valida boonustoodete poest tasuta tooteid ja need tellimusele lisada. Liitu DermoKlubiga juba täna ja kasuta ära võimalus saada tasuta tooteid, sünnipäevakingitusi ning teisi liikmete jaoks välja töötatud eripakkumisi.

Boonuspunktid igalt ostult

DermoKlubi liikmena kogub iga ost sulle boonuspunkte. Boonuspunktide eest saad valida boonuspoe valikust tasuta tooteid ja need tellimusele lisada. Iga euro eest saad 10 boonuspunkti, mille eest saad boonuspoest tooteid valida.

Boonustoodete poodi

Kuldaväärt eelised Gold taseme klientidele

Kui sinu aasta jooksul tehtud ostude summa jõuab 500 euroni, saab sinust automaatselt meie Gold taseme klient ja sulle saavad osaks ainulaadsed eelised: tasuta tarne üle 25-eurostele tellimustele, kliendiajakirjaga kaasnevad eripakkumised ning igale tellimusele lisanduvad tootetestrid. Lisaks sellele saad boonuspunktide kasutamiseks tooteid valida kogu tootevaliku hulgast. Gold taseme kliendid on meie kõige lojaalsemad klubiliikmed ning paljud neist on olnud meiega üle 18 aasta. Kõige lihtsam viis Gold tasemeni jõudmiseks on kokku panna töökaaslastest või sõpradest koosnev oma tellijate grupp ja tellida koos.

Gold taseme pakkumised

Täpsemaid boonussüsteemi ja Gold taseme tingimusi loe tellimistingimustest.