loader

Dermosil x Pentik Köögiseep, täitepakend

23141

Koostöö Pentikuga

Valmistatud Soomes

Leebe köögiseep on välja töötatud käte pesemiseks köögis. Antibakteriaalne köögiseep on vähevahutav, seega on seda lihtne kätelt maha loputada. Seep eemaldab kätelt tõhusalt tugevad lõhnad. Köögiseebi lõhnas on tunda lillenoote ja puuviljade värskust.

6,90 € / 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Dermosil x Pentik – õrnatoimeline köögiseep täitepakendis

Leebe Köögiseep peseb käed õrnalt, kuid tõhusalt puhtaks. Köögiseep on välja töötatud käte pesemiseks just köögis, kus töödeldakse üheaegselt erinevat tüüpi toiduaineid. Siis on hea kätehügieen eriti oluline. Seep eemaldab kätelt tõhusalt tugevad lõhnad nagu kala- ja sibulalõhna. Antibakteriaalse koostisega seep on vähevahutav, et seda oleks võimalik väga kergelt maha loputada.

Köögiseep sisaldab toitvat Soome päritoluga kanarbikuekstrakti ja Soomes toodetud nahka niisutavat betaiini. Köögiseebi virgutavas lõhnas on tunda lillenoote ja puuviljade värskust.

Vegaanne Köögiseep on toodetud Pohjanmaal Korsnäsis ja sellele on antud Võtmelipu märgi kasutusõigus.

 

Täitepakendi kasutusjuhend

Kalla täitepakendi sisu alati tühja, puhtasse ja kuiva pudelisse. Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhta ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne“ kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus (6) kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada.

Täitepakend on keskkonnasõbralik valik

Täitepakend on valmistatud PET/PA/PE plastist ning kork on PP plastist. Tühi pakend tuleb visata plastile mõeldud pakendikonteinerisse. Täitepakend säästab märkimisväärselt plasti ja võtab prügikastis vähem ruumi.

Tootekategooria: Käteseebid

Juhised: ): Kalla täitepakendi sisu puhtasse ja kuiva Pentik Uoma Pumppudelisse. Pese käsi seebiga ja loputa.

Lõhnad: Kergelt lõhnastatud

Valmistatud: Soome

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, PEG-4 Rapeseedamide, Sodium Cocoyl Glutamate, Parfum, Sodium Chloride, Betaine, Calluna Vulgaris Flower Extract, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Potassium Sorbate, Limonene, Geraniol

Saadaval tootekomplektis

Seotud artiklid

article thumbnail

Kehahooldus

Kolm müüti päikese kohta

25.04.23

Sinu jaoks valitud

-15%
Uus
product image
8156

Merebriis

19,80 € 16,90 € / 2 x 200 ml

Osta
Uus
product image
7088

Syringa Dušigeel

7,50 € / 500 ml

Osta
Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab