USALDUST VÄÄRT

head teod sulle, loodusele ja kogukonnale!

Ettevõtte peakontori akendest avanev vaade UNESCO maailmapärandi nimekirja kuuluvale looduspärandile (Kõrgrannik / Merenkurkku saarestik) on meid alati innustanud tegema häid valikuid. Meie vastutusprogramm põhineb olulisuse analüüsil, mille abil oleme kindlaks määranud vastutustundlikud tegevused, mis on keskkonna, ühiskonna ja üksikisikute jaoks kõige tähtsamad.

 

 

Vastutustundlikult nahal

Meie töö lähtepunktiks on alati naha ja juuste spetsiifilised vajadused. Dermosili nahasõbralik tootevalik koosneb tõhusatest ja kvaliteetsetest toodetest, mis aitavad sul naha eest hästi hoolitseda. Kasutame tootmises ainult kvaliteetset toorainet ja eelistame kodumaiseid või lähiümbruses toodetud tooraineid. Tundlik nahk on meie jaoks elustiil, mistõttu tootevalikus on rikkalikult tooteid, millele Soome Allergia-, Naha- ja Astmaliit on omistanud allergiamärgise kasutusõiguse. Meie tooted on dermatoloogiliselt katsetatud inimeste nahal dermatoloogide järelevalve all.

Lühike teekond meilt sinuni

Meie peakontor, tootearendusosakond ja tehas asuvad Soomes Pohjanmaal Korsnäsis. Kõik Dermosili tooted on alates ideest kuni pakendikujunduseni välja töötatud Korsnäsis. Valmistame tooteid oma tehases Korsnäsis ning hoolikalt valitud alltöövõtjate juures Soomes, Rootsis, Taanis, Hispaanias ja Poolas. Hoides tootmist sulle lähedal ja tarnides tooted ilma vahendajateta otse sulle, suudame minimeerida toodete süsiniku jalajälge.

Toote pakend on oluline

Pöörame palju tähelepanu toote sisule, kuid oleme tuntud ka tugeva disainmõtlemise poolest. Otsime pidevalt kestlikke, tarku ja vastutustundlikke alternatiive ning meie vastutusalases tegevuses on tähtis roll disaineritel.

Kõik meie pudelid on ringlussevõetavad ja valmistatud ringlussevõetud plastist. Oleme vähendanud pudelite tootmisel kasutatava plasti kogust ja osa etikette on valmistatud keskkonnasõbralikust taastuvast puidupõhisest materjalist.

Jäätmete hulga minimeerimiseks oleme alati vältinud toodete topeltpakkimist. Kasutame toote pakendamisel papist välispakendit ainult siis, kui see on tooteohutuse seisukohalt möödapääsmatu. Tarkade valikute abil saame vähendada jäätmete hulka ja ehitada paremat tulevikku.

Tegevused sõnade taga

Meie vastutusprogramm põhineb olulisuse analüüsil, mille abil oleme kindlaks määranud vastutusalased tegevused, mis on keskkonna, ühiskonna ja üksikisikute jaoks kõige tähtsamad. Meie vastutusalase tegevuse eesmärkide ja selle kohta, mida konkreetselt eelmisel aastal ettevõtte vastutuse valdkonnas tegime, saad lähemalt lugeda vastutusaruandest.