Tooted & Tootmine

Parimad koostisosad sinu lähedalt

Dermosil pakub ainulaadseid ja mõistliku hinnaga naha-, juuksehooldus- ja jumestustooteid, mis on spetsiaalselt meie kaubamärgi jaoks välja töötatud ning valmistatud. Laia ja pidevalt uueneva tootevaliku võtmeks on meie enda tootearendus. Valmistame tooteid nii oma tehases Soomes Korsnäsis kui ka koostöös hoolikalt valitud alltöövõtjatega. Oleme ISO9001 ja ISO14000 sertifikaadiga ettevõte ning arendame järjepidevalt oma tegevust ja tooteid. Toodame kosmeetikatooteid oma tehases Korsnäsis ning alltöövõtjate juures Soomes, Rootsis ja teistes Euroopa riikides. Olulisemate partneritega oleme teinud koostööd juba aastakümneid.

„MEIE NAHASÕBRALIKUD TOOTED ON VÄLJA TÖÖTATUD JA VALMISTATUD SINU LÄHEDAL, KASUTADES USALDUSVÄÄRSEID TOORAINEID.“
Henrietta BacklundTootejuht & Partner

KUIDAS SÜNNIB UUS TOODE?

Uue toote väljatöötamine on põnev loominguline protsess ja paljude ekspertide koostöö. Mõtleme alati sellele, mida sina ja sinu pere vajab ning kasutame oma teadmisi, et sinu ootuseid ületada. Seetõttu algab tootearendus vajaduse väljaselgitamisest ja uuest ideest. Seejärel mõtleme läbi toote koostise, koostisosad ja omadused. Nende põhjal valmistab meie tootekeemik tootesegu. Valmis ja heakskiidetud tootesegu läbib kvaliteedi- ja nahakatsetused, misjärel koostame selle põhjal toote valmistamiseks retsepti. Lõpuks valmistavad meie vilunud tootevalmistajad laboris sündinud retsepti põhjal mitme tuhande kilose valmistoote partii.

Teavet tooraine kohta

Iga meie toodetes kasutatav tooraine on hoolikalt valitud täitmaks kindlat ülesannet. Toote baaskomponentidena kasutame alati rohkelt hooldavaid koostisosi, nagu näiteks sheavõid, glütseriini ja allantoiini. Samuti leiab meie toodete koostisest sageli erinevaid seemneõlisid ja -ekstrakte, millel on tõestatud mõju nahale. Kasutame alati võimalikult vähe säilitus- ja lõhnaaineid, et tooted sobiksid ka kõige tundlikuma nahaga inimestele. Lõhnastatud toodete jaoks valime leebed ja õrnad lõhnaained.

Kas soovid toorainete kohta rohkem teada saada? Vaata kõigi meie toodete toorainete kirjeldusi siit.

Disain ja tootepakendid

Pöörame palju tähelepanu toote sisule, kuid oleme tuntud ka tugeva disainmõtlemise poolest. Meie disainerid pööravad toodetele pakendeid kujundades tähelepanu nii nende kujule, värvile kui ka funktsionaalsusele. Kas teadsid, et disaineritel on oluline roll meie ettevõtte vastutustundlikkuse alases tegevuses ? Tarkade valikute abil saame vähendada jäätmete hulka ja ehitada paremat tulevikku.

Heida pilk meie seebitehasesse

Sinu arvamus on meile oluline

Oma nahale sobivate toodete leidmine võib olla üsna pikk teekond. Töötame Dermosili tooteid välja sinu jaoks ja oleme tänulikud, kui annad meile tagasisidet. Klientide kommentaarid on meie tootearenduse jaoks väga olulised. Sinu arvamus on tähtis ka meie e-poe klientide jaoks: teiste arvustuste lugemine on kuldaväärt tegevus. Seega võta julgelt  ühendust meie klienditeenindusega või kirjuta oma kommentaar e-poes konkreetse toote juurde.