loader

Astelpaju maagia

8114

Soodne komplekti hind!

Võrratu astelpaju

Astelpaju Käteseep ja keskkonnasõbralik Astelpaju Käteseep, täitepakend soodsalt komplektina. Naudi vitamiinirohke astelpaju kasulikke omadusi igapäevases kätehügieenis!

12,00 € 9,90 € / 290 ml, 500 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Astelpaju Käteseep ja keskkonnasõbralik Astelpaju Käteseep, täitepakend soodsalt komplektina. Naudi vitamiinirohke astelpaju kasulikke omadusi igapäevases kätehügieenis!

Astelpaju Käteseep on oivalise lõhnaga, värske ja nahasõbralik seep käte igapäevaseks pesemiseks. Seep sisaldab leebelt puhastavaid tensiide ja niisutavaid komponente, tänu millele sobib toode sagedaseks kätepesuks.

Astelpaju Käteseep sisaldab niisutavat glütseriini ning astelpajuseemneõli, päevalilleseemneõli ja rosmariini leheekstrakti, mis hooldavad ja pehmendavad käte nahka. Astelpajuseemneõlil on ka naha vananemist aeglustav toime.

Astelpaju Käteseep on värvitoonilt pärlmuterjas oranž, tuletades meelde astelpajumarju. Seep on mõnusa värske lõhnaga ja pumba abil on seda lihtne doseerida. 

Vegantoode.

Komplekt Astelpaju maagia:

Astelpaju Käteseep, 290 ml

Astelpaju Käteseep, täitepakend, 500 ml

Täitepakendi kasutusjuhend

Kalla täitepakendi sisu alati tühja, puhtasse ja kuiva pudelisse. Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhtana ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3–4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendi „parim enne” kuupäev on trükitud pakendi servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.

Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav täitepakendi sisu tühja pudelisse valada.

Täitepakendite materjaliks on plastisegu, mistõttu tühjad pakendid tuleb panna kas plastpakenditele ettenähtud konteinerisse või segajäätmete hulka. Kui valid pudeli asemel täitepakendi, aitad säästa märkimisväärses koguses plasti. Täitepakend on keskkonnasõbralik valik!

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Käteseebid

Kasutusotstarve: Peseb käed puhtaks ilma nahka kuivatamata.

Juhised: Tee käed märjaks, hõõru kätele seepi ja loputa hoolikalt.

Sarnased tooted

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
-14%
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-64%
product image
8140

Säravad juuksed

13,80 € 5,00 € / 2 x 150 ml

Madalaim hind viimase 30 päeva jooksul: 5,00 €

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab