loader

Vatipadjad, Ecocert GOTS organic

3409

Vastupidavad ja hästi imavad Vatipadjad on valmistatud 100% mahepõllunduslikult kasvatatud puuvillast. Ei ole kasutatud kloorvalgendust, nahasõbralikud. Biolagunev pakend.

2,70 € / 60tk

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Vastupidavad ja hästi imavad Dermosil Vatipadjad on valmistatud 100% mahepõllunduslikult kasvatatud puuvillast. Puuvill on pikakiuline ja seetõttu on vatipadjad tavalisest vastupidavamad. Vatipadjad on ka tavapärasest nahasõbralikumad, sest puuvilla kasvatamisel ei ole kasutatud mürgiseid, keemilisi, geneetiliselt muundatud ega sünteetilisi tõrjevahendeid või väetisi. Looduslikke Vatipatju ei ole valgendatud klooriga, vaid vesinikuga.

ECOCERT Greenlife on omistanud Dermonature Vatipatjadele vastavalt GOTS-Organic tunnusmärgi kasutusõiguse. Märk annab tunnistust, et puuvill on kasvatatud looduslikult ja toode valmistatud kontrollitud standardi järgi.  Looduslikku puuvilla sisaldavatele Vatipatjadele on omistatud ka loodusliku õiglase kaubanduse*** märgi kasutusõigus. Märk kinnitab, et toode aitab parandada arengumaade põlluharijate töö- ja elamistingimusi ning keskkonna seisundit. Kriteeriumite täitmist kontrollib Prantsusmaal asuv ECOCERT-i organisatsioon.

Pakis on 60 vatipadjakest. Vatipatjade pakend on valmistatud maisitärklisest, mis on biolagunev materjal. Pakk suletakse puuvillaste nööridega. Kasuta Vatipatju, viimistledes näopuhastust näoveega või eemaldades jumestust.
 

Tootekategooria: Tarvikud

Kasutusotstarve: vastupidavad ja hästi imavad vatipadjad aitavad nägu näiteks näovee või meigieemaldusgeeliga puhastada.

Juhised: niisuta vatipatja näovee või meigieemaldusgeeliga ja pühi nägu sellega üle. Viska vatipadi pärast kasutamist prügikasti.

Sinu jaoks valitud

Uus
Last Chance
product image
7056

Tooni muutev huuleõli

5,20 € / 7,5 ml

Osta
-64%
product image
8140

Säravad juuksed

13,80 € 5,00 € / 2 x 150 ml

Osta
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € / 500 ml

Osta
Uus
product image
4149

Keramiidikreem

9,50 € / 50 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab