Huulepulgad ja huuleläiked

products_productsCount

Huulepulgad ja huuleläiked annavad päeva- ja õhtumeigile viimase lihvi ja kinnitavad pilgud sinu kaunile naeratusele. read_more

Meie valikus olevad kvaliteetsed ja hooldavad huulepulgad püsivad huultel kaua. Huulepulgad sisaldavad looduslikke õlisid ja mesilasvaha, tänu millele püsivad huuled meeldivalt pehmed. Kõik huulepulgad meie valikus on lõhnastamata. Huuleläiked on lõhnastamata või kergelt Hypoparfum®-i lõhnaga lõhnastatud. Millise tooni sina täna valid? Kas sinu valik on matt huulepulk või niisutav huuleläige?

Millise tooni sina täna valid? Kas sinu valik on matt huulepulk või niisutav huuleläige?
Kauapüsiv huulepulk Dermosilist
Huulepulk Classy on loomulikku roosat tooni huulepulk, mis annab huultele kauni välimuse ja on viimaseks lihviks nii päevasele kui ka õhtusele jumestusele. Classy abil saad huultele katva ja poolmati punase tooni. Huulepulga sametpehme koostis annab huultele püsiva meeldiva tunde. 
Huulepulga Retro roosaka alatooniga beež toon annab stiilsele päevameigile viimase lihvi ning täiendab vaoshoitud ja läbimõeldud pidulikku välimust. Poolmatt toon püsib kaua peal.
Vintage on kaunis ja rikkalik punane huulepulk igaks olukorraks. Toon jääb ühtlaselt peale, sest looduslikke õlisid ja vahasid sisaldav huulepulk niisutab ja hooldab huuli.
Tooni muutev huulepulk Unique annab sinu huultele ainulaadse tooni. Roosa huulepulga koostises sisalduvad pigmendid reageerivad vastavalt naha pH-le, nii et huulepulga toon varieerub individuaalselt – heleroosast tumeroosani. See roosat tooni huulepulk püsib kaua peal.
Huuleläige Lovable on rikkalik huuleläige, mis niisutab ja hooldab huuli ning annab neile ühtlasi kauni läike ja lopsaka ilme. Huuleläige Sassy on kergelt sädelev, puudriroosat tooni huuleläige, mis annab huultele täidlase ilme, kauni läike ja kerge tooni. Dermosili huuleläiked ei kuivata huuli ega ole kleepuvad, vaid jätavad huultele meeldiva tunde.

read_less