Küünelakk ja küünehooldus

products_productsCount

Küünelakk viimistleb stiili ning tänu lakile näevad küüned välja tugevad ja hoolitsetud.read_more

 Kvaliteetne ja vastupidav küünelakk püsib küünte peal kaua kaunina. Küünelaki abil saad nii oma päevast kui õhtust riietust elavdada. Kvaliteetsed alus- ja pealislakid kindlustavad, et küünelaki värvitoon säilitab intensiivsuse, vastupidavuse ja läike.

Oleme hästi toimivaid ja kvaliteetseid tooteid välja töötanud juba 40 aastat. Võid tugineda meie pikale kogemusele isegi siis, kui soovid leida parima küünelaki. Dermosili küünelakid on hoolikalt valmistatud samade põhimõtete järgi nagu kõik teised meie tooted. Tänu meie enda tootearendusosakonnale saame garanteerida, et tooted on kvaliteetsed. Hea küünelakk pole meie arvates mitte ainult kvaliteetne, vaid ka vastupidav ja leebe.
Küünelakid Dermosilist
Roosa küünelakk on püsilemmik, mis sobib igale eale kandmiseks nii argipäeval kui ka pidulikumal puhul. Dermosili Smoothing aluslakk on roosa küünelakk, mida võib kasutada aluslakina, aga ka eraldi. Viimasel juhul on lakkimistulemus neutraalne, hoolitsetud ja mati pinnaga. Toode on ühtlasi hooldava toimega ning silub küünepinna ebatasasusi ja valmistab küünepinna lakkimiseks ette. Ühtlasel aluspinnal näeb küünelakk parem välja ja püsib ka kauem peal. Smoothing aluslakk on saanud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgise kasutusõiguse.
Kas otsid läbipaistvat küünelakki? Dermosili Gel Effect Pealislakk on läbipaistev küünelakk, mis annab lakitud küüntele täiusliku viimistluse ja sädeleva läike. See pealislakk muudab värvilise küünelaki tooni säravaks, annab küüntele fantastilise läike ja ühtlasi pikendab küünelaki vastupidavust. Kui kannad küüntele soovitud tooni küünelakki ja seejärel viimistlemiseks kihi läbipaistvat küünelakki ehk Gel Effect Pealislakki, jääb lõpptulemus fantastiliselt särav ja ühtlane, justkui oleksid äsja maniküürisalongist välja astunud! Lisa pealislakk kindlasti küünte lakkimise rutiini, sest see kaitseb värvilist küünelakki kulumise eest ja aitab maniküüril kauem kaunina püsida.
Küünehooldus
Küünte hooldus aitab hoida küüned ja küünenahad kaunid ja terved. Hoolitsetud küüned annavad välimusele viimase lihvi ja sellistel küüntel saab kaunis küünelakk särada täielikus ilus. Küünte hooldamine on oluline ka käte heaolu seisukohalt. Ilusalongide maniküür ja pediküür on kätele ja jalgadele suurepärane turgutus, kuid igapäevaelus tasuks meeles pidada ka kodust küünehooldust. Seda just küllaltki külma talve arvestades, mis on küünte suhtes halastamatu. Regulaarne küünehooldus aitab vältida küünte hapraks ja kuivaks muutumist.
Küünte eest hoolitsemiseks on vaja tõhusaid tooteid, kuid Dermosil peab eriti oluliseks ka seda, et küünehooldustooted oleksid leebed ja lihtsasti kasutatavad. Seetõttu on näiteks Dermosili Küünelakieemaldaja lõhnastamata toode ega sisalda atsetooni. Toode on saanud Soome Allergia-, Nahahaiguste ja Astmaliidu allergiamärgise kasutusõiguse. Õrnatoimeline Küünelakieemaldaja on mugavas pumbamehhanismiga pakendis, mis muudab küünte eest hoolitsemise kiireks ja mugavaks.
Nipid küünte hoolduseks ja kujundamiseks
Küünte kujundamine on küünehoolduse oluline osa ja siin tulevad appi kvaliteetsed küünehooldustarvikud. Kuivõrd küünte lõikamine võib küüned kergesti kihistuma panna, on soovitatav küüntele kuju andmiseks alati kasutada küüneviili. Viilimisel on tähtis meeles pidada, et küüneviiliga tuleb alati teha ühesuunalisi liigutusi, sest edasi-tagasi viilimisliigutus võib samuti panna küüned kihistuma või pragunema. Dermosili mitmekülgne Maniküüri- ja pediküürikomplekt sisaldab kõike vajalikku küünte ja küünenahkade eest hoolitsemiseks. Roostevabast terasest valmistatud kvaliteetset küünehoolduskomplekti on mugav kaasa võtta.
Kodus küünehooldust tehes tuleks lisaks ülaltoodud näpunäidetele meeles pidada mõnd põhireeglit. Esiteks vajavad küünehooldustooted imendumiseks aega. Seega enne lakkima asumist oota, kuni küüned on täielikult kuivanud. Kanna küüntele esmalt aluslakki, mis kaitseb küünt ja tasandab küüne pinda. Aluslakk takistab ka küünte värvumist, kui kasutad intensiivset värvi küünelakke. Kanna aluslakiga kaetud küüntele kaks kihti värvilist küünelakki, et tulemus oleks ühtlane ja kattev. Enne teistkordset küünte lakkimist lase esimesel lakikihil korralikult kuivada. Viimistle lakk läbipaistva pealislakiga, et värv püsiks küüntel kaua kaunina. Lõpetuseks korrigeeri lakkimistulemust küünelakieemaldaja abil.
Küünehooldus ei ole keeruline, see ei nõua imesid ega võlutrikke. Kõige tähtsam on korrapärasus ja kvaliteetsed küünehooldustooted. Meie valikust leiad parimad küünehooldustooted, et küüned oleksid kaunid. Vaata ka Dermosili võrratuid kätekreeme, käteseepe ja ripsmetušše.

read_less