loader

Kulmupintsel

3932

Kulmupintsel korrektse ja viimistletud kulmumeigi tegemiseks.Pintsli kaldus otsaga kannad kulmuvärvi täpselt ja lihtsalt peale. Teises otsas oleva kulmuharja abil ühtlustad tulemuse ja harjad kulmud kauniks.

3,90 €

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

3,2 / 5

Põhineb 2 tootearvustusel. Näita arvustusi

Dermosili Kulmupintsli abil teed efektse ja viimistletud kulmumeigi. Pintsli kaldus otsaga kannad kulmuvärvi täpselt ja lihtsalt peale.  Pintsli teises otsas oleva kulmuharjaga hajutad ja ühtlustad tooni ja harjad kulmud kauniks.

Kulmupintsel sobib kõige paremini Dermosili Moist proof Kulmuvärvi pealekandmiseks, kuid seda võib kasutada ka puuderjate värvide pealekandmiseks. Kaldus otsaga pintsel sobib ka silmalaineri või lauvärvi ripsmepiirile kandmiseks.

Kõigepealt võta kulmuvärvi pintsli kaldus otsale ja anna kulmudele soovitud kuju, tehes kontuuri. Seejärel võta pintslile rohkem värvi ja täida värviga kontuuri sisse jääv ala. Lõpuks hajuta ja ühtlusta kulmumeiki pintsli teises otsas oleva kulmuharja abil. Harja kulme kergete tõmmetega kulmukarvade kasvu suunas.

Keha otsaga pintsel on valmistatud sünteetilisest karvast.

Meie klientide soovil saab Moist proof Kulmuvärviga kaasas olevat Kulmupintslit nüüd ka eraldi osta! Kui kulmuvärv on sageli kasutuses, tuleks pintslit regulaarselt puhastada ja aeg-ajalt uue vastu välja vahetada. Nii on pintsel hügieeniliselt puhas ja tulemus on alati korrektne. Teist pintslit võib ka näiteks käekotis kaasas kanda, kui päeva jooksul on vaja kulmumeiki korrigeerida.
 

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Kulmud

Juhised: Kõigepealt võta kulmuvärvi pintsli kaldus otsale ja anna kulmudele soovitud kuju, tehes kontuuri. Seejärel võta pintslile rohkem värvi ja täida sellega kontuuri sisse jääv ala. Hajuta ja ühtlusta kulmuharja abil. Harja kulme kergete tõmmetega kulmukarvade kasvu suunas.

Valmistatud: Hiina

Seotud artiklid

Sinu jaoks valitud

Bestseller
product image
product image
4059

Soolašampoon

8,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
-14%
Bestseller
product image
30161

Sensitive Intiimseep, täitepakend

5,80 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-64%
product image
8140

Säravad juuksed

13,80 € 5,00 € / 2 x 150 ml

Madalaim hind viimase 30 päeva jooksul: 5,00 €

Osta

Üldine hinnang

3,2/5

reviewer avatar
Raili R. 06.03.2023

Väga hea hari aga võiks vastupidavam olla.

reviewer avatar
Kristina O. 30.08.2020

Väga hea abimees kulmude korrastamisel!