loader

Modelleerimisvaht Structure & Volume

3443

Tugev modelleerimisvaht juuste modelleerimiseks. Annab soengutele vastupidavuse ja läike. Sisaldab pantenooli ja nisuproteiini. Kanna juuksejuurtele, pikkade juuste modelleerimiseks ka kogu juuste pikkusele.

7,90 € / 300 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Modelleerimisvaht Structure & Volume on väga tugev (superstrong), mis kindlustab juustele väga tugeva hoidvuse, aitab juukseid soengusse seada ja annab juustele rohkem läiget.

Modelleerimisvaht sisaldab juukseid hooldavat ning neid kuumuse eest kaitsvat nisuproteiini ning juukseid tugevdavat B5-vitamiini ehk pantenooli.

Modelleerimisvaht on mõeldud niiskete juuste soengusse seadmiseks. Kanna Modelleerimisvahtu eelkõige juuksejuurtele. Pikkade juuste puhul võid kanda Modelleerimisvahtu ka kogu juuste pikkusele.

Toode on lõhnastamata.

Dermosili Modelleerimisvaht on ökonoomses 300 ml pakendis.

ETTEVAATUST

Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

danger3.png

Tootekategooria: Stiliseerimistooted

Juhised: Raputa pudelit, keera see tagurpidi ja pihusta vahtu peopessa. Kanna modelleerimisvahtu rätikukuivadesse juustesse ja sea juuksed soengusse.

Lõhnad: Lõhnastamata

Valmistatud: Rootsi

Aqua, Alcohol Denat., VP/VA Copolymer, Butane, Propane, Isobutane, VP/Dimethylaminoethylmethacrylate Copolymer, Cetrimonium Chloride, Laureth-4, Panthenol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Hydrolyzed Wheat Protein PG-Propyl Silanetriol, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Sinu jaoks valitud

-27%
product image
3864

Kaura Kätekreem

6,20 € 4,50 € / 125 ml

Osta
-25%
product image
38631

Kaura Käteseep, täitepakend

6,70 € 5,00 € / 500 ml

Osta
-24%
product image
3916

Šampoon värvitud juustele

8,50 € 6,50 € / 500 ml

Osta
Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab