Tundlik & atoopiline nahk

products_productsCount

Kas oled tundliku näonahaga? Või vaevab teid atoopiline dermatiit näol? Tundlik või atoopiline näonahk vajab õrna ja selleks otstarbeks mõeldud tooteid.  Dermosili valikust leiate kvaliteetsed tooted nii tundliku kui ka atoopilise naha hoolduseks.read_more

Atoopiline nahk näol
Lisaks jäsemete ja keha atoopilisele dermatiidile võib ka atoopiline dermatiit näol ehk atoopiline ekseem näol või silmaümbruses olla atoopilist laadi. Atoopiline näonahk vajab regulaarset ja õrna hooldust ning eelkõige õigeid hooldustooteid.

Mis on hea näokreem atoopilisele nahale?
Dermosili Sensitive Lanoliinikreem hooldab ja kaitseb kuiva, lõhenenud nahka ning soodustab naha paranemist. Lanoliin sobib kogu perele. Ka imiku atoopiline dermatiit näol võib paraneda lanoliini abil. 100% Lanoliin on suurepärane toode atoopilise naha hoolduseks. Dermosili Sensitive sari pakub kvaliteetseid näohooldustooteid, mis sobivad hästi ka atoopilisele nahale. Sensitive näokreem hooldab, pinguldab ja kaitseb nahka. Sensitive näovesi on ideaalne näovesi atoopilisele nahale ja samuti hea näovesi tundlikule nahale.

Tundliku naha puhastus ja hooldus
Tundliku naha hoolduses on oluline roll õigetel toodetel. Dermosili kvaliteetsed tooted sobivad ka tundliku naha hooldamiseks ja puhastamiseks. Sensitive näokreem on ideaalne näokreem tundlikule nahale. Tundliku naha niisutuskreem hooldab, pinguldab ja kaitseb nahka. See näokreem tundlikule nahale sobib kõikidele nahatüüpidele, kuid on eriti hea tundliku naha näokreem.

Sensitive puhastuspiim on ideaalne puhastuspiim tundlikule nahale. Puhastuspiim sisaldab kvaliteetseid ja pehmeid taimseid õlisid, mis eemaldavad nahalt nii meigi kui ka mustuse.

Sensitive Kooriv Näokreem on hea koorija tundlikule nahale. Tundliku naha koorimine tuleb läbi viia õrnalt. See sära andev ja nahka kirkamaks muutev näokoorija sobib ka atoopilisele nahale.
 

read_less