Päikesekreemid ja isepruunistajad

products_productsCount

Päikesekreem on nahahooldusrutiini oluline osa, eriti kevadel ja suvel. read_more

Päikesekreemide eesmärk on kaitsta nahka kahjuliku UV-kiirguse eest, mis võib põhjustada nahapõletust, enneaegset vananemist ja suurendada nahavähi riski. Meie valikust leiad erinevaid päikesekreeme ja muid päikesekaitsetooteid, et saaksid turvaliselt päikest nautida. Kvaliteetsed päikesekaitsetooted kaitsevad nahka UVA ja UVB kiirguse eest kõrge kaitsefaktoriga.
Päikesekreem on nahahooldusrutiini oluline osa, eriti kevadel ja suvel. Päikesekreemide eesmärk on kaitsta nahka kahjuliku UV-kiirguse eest, mis võib põhjustada nahapõletust, enneaegset vananemist ja suurendada nahavähi riski. Meie valikust leiad erinevaid päikesekreeme ja muid päikesekaitsetooteid, et saaksid turvaliselt päikest nautida. Kvaliteetsed päikesekaitsetooted kaitsevad nahka UVA ja UVB kiirguse eest kõrge kaitsefaktoriga.
Kui soovid kaunist päevitunud jumet, on isepruunistavad tooted parim ja ohutuim valik. Isepruunistaja annab kauni loomuliku ja päevitunud tooni ilma päikese kahjulike kõrvalmõjudeta. Enne isepruunistavate toodete kasutamist tuleks nahka eelmisel päeval koorida ja raseerida. Nii on isepruunistajat kergem peale kanda ja lõpptulemus jääb loomulik. Kui soovid ilusat ja mugavat päevitust, siis vali isepruunistav toode!
Päikesekaitse ja piisav kaitsefaktor
Päikesekaitsekreemid sisaldavad üldjuhul päikesekaitsefaktorit (SPF), mis määrab kaitseastme. Mida kõrgem on SPF, seda rohkem päikesekiiri see blokeerib. Naha kaitsefaktor määratakse kindlaks nahatüübi ja päikesevalguse intensiivsuse põhjal.
Oluline on valida õige päikesekaitsefaktoriga päikesekreem. Heleda nahaga inimestele ja lastele soovitatakse tavaliselt kõrgemat kaitsefaktorit, sest nende nahk on päikesekiirguse suhtes tundlikum. Kaitsefaktor tuleks valida ka selle järgi, kui kaua kavatsed päikese käes viibida. Kui plaanid olla päikese käes pikemat aega, vali võimalikult kõrge kaitsefaktoriga päikesekreem.
Päikesekaitsekreemid on saadaval kreemi, pihuse ja geelina. Kreemid on paksema tekstuuriga ja pakuvad seetõttu paremat kaitset, samas pihuseid on mugav ja lihtne kasutada. Geelid on reeglina väga kerged ja imenduvad kiiresti, kuid nende kaitsev toime ei pruugi olla nii tõhus kui kreemidel.
Päikesekaitsetoote kasutamine
Päikesekaitsekreemi tuleks rohkelt nahale kanda u 15–30 minutit enne päikese käes viibimist. Pea meeles, et kreemitaksid end üleni. Kanna päikesekaitsekreemi uuesti nahale umbes iga kahe tunni järel või pärast ujumist ja higistamist. Kui oled pikka aega päikese käes viibinud, võiksid kasutada päevitusjärgset kreemi, mis aitab nahal taastuda.
Päikesekaitsekreemi kasutamine on oluline, et nahk oleks kaitstud kahjuliku UV-kiirguse eest. Vali õige kaitsefaktor ja kanna kreemi hoolikalt nahale enne päikese käes viibimist. Ära unusta kasutada ka muid kaitsevahendeid, nagu päikeseprillid ja peakate, ning väldi keskpäeval päikese käes viibimist.
Päikesekreemid e-poest
Dermosili kvaliteetsed päikesekaitsekreemid kaitsevad nahka tõhusalt UVA ja UVB kiirguse eest. Sensitive Päikesekreem SPF 30 on lõhnastamata päikesekaitsekreem, mis sobib ka kõige tundlikumale nahale ja üle 1-aastastele lastele. Valikust leiad ka päikesekaitsekreeme kaitsefaktoriga 50. Päikesekreem SPF 50 on väga kõrge kaitsefaktoriga veekindel päikesekreem. Veekindluse tõttu sobib Päikesekreem SPF 50 suurepäraselt randa, välitegevusteks ja sportimiseks.
Päikesekreem näole
Vitamin E Päevakreem SPF on tõhusalt niisutav päikesekaitsega näokreem. See lõhnatu näonahka niisutav päevakreem kaitseb nahka päikese eest ja ühtlasi hoiab ära naha kuivamise.
Teine hea lahendus näonaha kaitsmiseks on Dermosili Päikesekaitsepulk SPF 50+, mis kaitseb tõhusalt päikesele avatud nahapiirkondi nagu huuli, nina, põski ja õlgu. See veekindel ja lõhnatu päikesekaitsetoode sisaldab muu hulgas mesilasvaha ja sheavõid.
Isepruunistajad
Hea isepruunistaja leidmine võib olla keeruline, sest isepruunistavate toodete valik on nii lai. Isepruunistavad tilgad on lihtne viis näole päevitunud jume andmiseks. Niisutava kreemi sisse segatavad tilgad pruunistavad järk-järgult, andes näonahale terve ja särava ilme. Isepruunistav näovesi on ka hea viis näole ühtlase ja loomuliku päevitunud jume andmiseks ilma päikese kahjulike kõrvalmõjudeta. Isepruunistav sprei ja isepruunistav kreem on head ja lihtsalt kasutatavad tooted ühtlase ja kauni tooni andmiseks kogu kehale.
Isepruunistav vaht annab näole ja kehale kauni päevitunud jume
Dermosili kerge ja õhuline Isepruunistav vaht annab nahale kauni päevitunud tooni. Toode sobib nii näole kui ka kehale ning seda on lihtne ühtlaselt peale kanda. Isepruunistava kreemi kinnas on hea abivahend toote pealekandmiseks. Kanna isepruunistavat vahtu regulaarselt mitmel järjestikusel päeval näole ja kehale. Vaht sisaldab niisutavaid koostisosi, seega ei kuivata see nahka. 
Nõuanded isepruunistava vahu pealekandmiseks
•    Enne esimest pealekandmist koori eelmisel päeval nahka ja niisuta hoolikalt.
•    Niisuta hoolega küünarnukke ja põlvi.
•    Raseeri eelmisel päeval kehakarvad.
•    Alusta isepruunistaja pealekandmist ringjate liigutustega säärtelt ja liigu ülespoole. Hea abivahend isepruunistava toote pealekandmiseks on kreemitamiskinnas.
•    Lõpetuseks kanna väike kogus kreemi mõlemale käeseljale ja kanna käeselgade abil mõlemale käele ning randmetele.
Dermosil on tootearendusega tegelenud 40 aastat. Leia meie laiast valikust endale sobivad päikesekaitsetooted ja isepruunistajad. Loomulikult on vaja naha terviklikuks heaoluks ka teisi nahahooldustooteid. Tutvu muu hulgas kindlasti Dermosili näohoolduskomplektide ning päeva- ja öökreemidega.

read_less