Köögiseep

5,30 € / 500 ml

Käte tõhusaks pesemiseks köögis. Vähese vahuga, seega on seda lihtne kätelt maha loputada. Sisaldab looduslikku tsitrusõli, mis eemaldab kätelt näiteks kala ja sibula lõhna.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Similar products

Tootesari
Classic
Tootest

Köögis käideldakse mitmesuguseid erinevaid toiduaineid. Kaasajal peetakse väga oluliseks, et bakterid köögis ühelt toorainelt teisele ei kanduks. Näiteks peale muna või liha käitlemist tuleb enne salati tegemise alustamist kindlasti käsi pesta. Alati ei olegi küsimus bakterite edasikandumises, käsi peab pesema ka tugeva või ebameeldiva lõhna eemaldamiseks. Hea köögiseep peab vastama mitmetele nõudmistele. Oleme Classic Köögiseebi väljatöötamisel kõikide nende nõudmistega arvestanud.

Köögiseebil on antibakteriaalne toime ja see hävitab 90-95% näiteks toores lihas või kalas esinevatest bakteritest. Kuna seep on mõeldud kasutamiseks köögis ja just toiduvalmistamise ajal, oleme pidanud oluliseks, et seep liigselt ei vahutaks.

Köögiseep on seepärast vähese vahuga ja seda on väga hõlbus maha uhtuda. Köögiseep sisaldab looduslikku tsitruseõli, mis annab tootele värske lõhna. Tsitruselõhna valimiseks on kaks head põhjust. See eemaldab kätelt tõhusalt näiteks kala ja sibula lõhna ning ei eralda toiduvalmistamise ajal kasutamisel toidusse häirivaid lõhnaaineid.

Köögiseep puhastab käed põhjalikult, kuigi toode ei ole otseselt mõeldud “raskestieemaldatava mustuse” eemaldamiseks. Soovitame Köögiseepi köögis käepärast hoida. Toode on pakitud tuttavasse 500 ml pumppudelisse.

Juhised
Pese käed seebiga ja loputa.
Lõhnad
Kergelt lõhnastatud
Nahatüüp
Normaalne

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Decyl Glucoside, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Parfum, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Polyquaternium-10, Limonene, Citral, Benzyl Benzoate

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse

Super hea seep kööki, olen kasutanud juba aastaid seda. Ilma selleta ei oska ollagi, rasva eemaldab kätelt ilma vaevata ;)

Parim seep kööki! Eemaldab tõesti kätelt kala - ja sibula lõhna.

Kindel must have köögis, võtab kätelt nii kala kui sibulalõhna 👍🏼

Populaarsemad tooted

Deo Roll-On Punane Apelsin

3,20 € / 75 ml

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

9,80 € / 10 ml

Sensitive Intiimseep, täitepakend

4,80 € / 500 ml

30161
0
Lisa ostukorvi

Sensitive Intiimseep

5,20 € / 500 ml