loader

Köögiseep, täitepakend

4,30 € / 500 ml

Käte tõhusaks pesemiseks köögis. Vähese vahuga, seega on seda lihtne kätelt maha loputada. Sisaldab looduslikku tsitrusõli, mis eemaldab kätelt näiteks kala ja sibula lõhna.

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Similar products

Tootesari
Refill
Tootest

Köögiseep sobib kõigile köögis toimetavatele ja toitu valmistavatele kätele, sest köögis on hea kätehügieen eriti tähtis.

Köögiseep on välja töötatud käte pesemiseks just köögis, kus töödeldakse erinevat tüüpi toiduaineid. Antibakteriaalse koostisega seep on vähevahutav, et seda oleks võimalik väga kergelt maha loputada.

Köögiseep sisaldab looduslikku tsitrusõli, mis eemaldab kätelt tõhusalt tugevad lõhnad nagu kala- ja sibulalõhna. Tsitrusõli annab seebile ka meeldivalt värske lõhna. Kuna Köögiseep ei kuivata käsi, sobib see suurepäraselt sagedaseks pesemiseks.

Kui seepi on tilkunud valamu nõrutuspinnale või teistele roostevabast terasest pindadele, siis loputa need seebist puhtaks.
Dermosili täitepakendite maht on 500 ml, neil on keeratav kork ja pudelilaadne suu, mille kaudu on mugav valada täitepakendi sisu tühja pudelisse. Täitepakendites on täpselt sama sisu kui pudelites.

Täitepakend on valmistatud PET/PA/PE plastikust ning kork on PP plastikust. Korgi pitser on alumiiniumist. Tühi täitepakend koos korgiga kaalub 13 grammi, tühi 500 ml pudel ja pump kaaluvad kokku 46 grammi. Täitepakend säästab seega märkimisväärselt plastikut ja võtab prügikastis vähem ruumi.  Dermosili täitepakend on keskkonnasõbralik valik. Tühjendatud Dermosili täitepakendi võib panna köögijäätmete hulka.

Kalla täitepakendi sisu alati puhtasse, kuiva ja tühja pudelisse.  Puhasta alati ka pump enne selle pealekeeramist. Ära täida poolikut pudelit! Nii hoiad pudeli hügieeniliselt puhta ning uus sisu ei hakka vanade tootekihtide tõttu riknema. Dermosili pudelid ja pumbad peavad vastu vähemalt 3-4 täitmiskorda, kui hoolitsed sisu vahetamise ajal korralikult nende puhastamise eest.

Täitepakendite „parim enne” –kuupäev on trükitud koti servale. Kuupäev tähistab avamata pakendi säilivusaega. Avatult säilib toode kasutuskõlblikuna kuus (6) kuud. Arvesta uue kuupäevaga, kui valad tühjaks saanud pudelisse uue sisu. Pudelile trükitud kuupäev kehtib pudeli originaalsisule.  

Palun arvesta tellimust tehes, et täitepakendite tootenumbrid on viiekohalised. 

Veganitoode.

Juhised
Valage täitepakendi sisu kuiva ja puhtasse Dermosil Köögiseebi pudelisse. Pese käed seebiga ja loputa.
Lõhnad
Kergelt lõhnastatud
Nahatüüp
Normaalne

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiacetate, Alcohol Denat., Glycerin, PEG-4 Rapeseedamide, Decyl Glucoside, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Benzoate, Parfum, Laurylamine Dipropylenediamine, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Polyquaternium-10 , Limonene, Citral, Benzyl Benzoate

Arvustused

Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch. Star Created with Sketch.

Hinda seda toodet

Toodete hindamiseks peate olema sisse logitud.

Logi sisse
Hinda toodet esimesena!

Populaarsemad tooted

Sensitive Intiimseep, täitepakend

4,80 € / 500 ml

30161
2
Lisa ostukorvi

Aaloe Geel

4,20 € / 100 ml

Deo Roll-On Punane Apelsin

3,20 € / 75 ml

Sensitive Intiimseep

5,20 € / 500 ml