loader

Sensitive Raseerimisvaht

3984

Õrnatoimeline ja pehmendav Raseerimisvaht sobib näo- ja ihukarvade eemaldamiseks. Meeldivalt rikkalik lõhnastamata vaht sobib ka tundlikule nahale.

6,90 € / 200 ml

Components / Icons / minusCreated with Sketch. Components / Icons / plusCreated with Sketch.

Boonustoodete ostmiseks ei ole piisavalt boonuspunkte

Ei ole piisavalt boonuspunkte

Lisa lemmiktooteks

Olge esimene, kes arvustuse jätab

Dermosili Sensitive Raseerimisvaht on pehmetoimeline lõhnastamata vaht näo- ja ihukarvade eemaldamiseks raseerija või habemenoa abil. Toode on loodud spetsiaalselt tundlikule nahale.

Vaht sobib ihukarvade eemaldamiseks kogu kehalt, näiteks sääre- ja kaenlaaluste karvade eemaldamiseks, aga ka kasutamiseks habemeajamisvahuna. Vaht ei sisalda mingeid lõhnaaineid, mis teeb sellest unisex toote.

Vahu koostis pehmendab ihukarvu, mis omakorda kergendab raseerimist. Tänu vahule liigub raseerija nahal kergelt, aidates nii ära hoida väikeste haavakeste või kriimustuste teket.

Peale raseerimist tundub nahk meeldivalt pehme, sest vaht ennetab ka naha kuivamist ja raseerimisest tekkida võivat ärritust. Vaht sisaldab niisutavat glütseriini, nahka rahustavat allantoiini ning hooldavat ja rahustavat aloe verat.

Enne kasutamist loksuta hoolikalt pudelit. Pihusta väike kogus vahtu peopessa ja kanna see niiskele nahapiirkonnale, mida soovid raseerida. Raseeri raseerija või habemenoaga karvakasvu suunas. Lõpuks loputa nahka leige veega, kuivata ja kanna peale niisutavat kreemi või aaloegeeli.

Toode sobib normaalsele, kuivale ja tundlikule kehanahale ja tänu oma koostisele kõikidele näonaha tüüpidele ning ka küpsele nahale.

ETTEVAATUST

Eriti tuleohtlik aerosool. Mahuti on rõhu all: kuumenemisel võib lõhkeda. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest ja muudest süüteallikatest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle 50 °C/122 °F. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

danger3.png

Tootesari: series logo

Tootekategooria: Raseerimine

Kasutusotstarve: Näo- ja ihukarvade eemaldamiseks raseerija või habemenoaga.

Juhised: Kanna vahtu niiskele nahale. Kasuta raseerimiseks raseerijat või habemenuga ja lõpuks loputa nahka rohke leige veega.

Nahatüüp: Tundlik; Kuiv; Normaalne; Seganahk; Rasvane; Noortele; Anti-age

Lõhnad: Lõhnastamata

Valmistatud: Hispaania

Aqua, Palmitic Acid, Triethanolamine, Isobutane, Propane, Butane, Glycerin, Stearic Acid, Laureth-23, Allantoin, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, PEG-14M, Ethylhexylglycerin, Aloe Barbadensis Leaf Juice

Sinu jaoks valitud

Bestseller
product image
4059

Soolašampoon

9,90 € / 200 ml

Osta
3900

Maximizing Moist Proof Ripsmetušš

10,90 € / 10 ml

Osta
Uus
product image
product image
7089

Syringa Deo Roll-On

3,90 € / 75 ml

Osta
Bestseller
product image
3214

Öökreem kätele ja jalgadele

8,70 € / 200 ml

Osta

Olge esimene, kes arvustuse jätab